Discussion DYSKUSJA: Aktualizacja 252

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Orion, Aug 31, 2021.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Nie, z danej piniaty można otrzymać tylko jedną pałkę do złotej piniaty.

    Nie, nie otrzymałeś naramienników, a jedynie skórkę z efektem. Zapoznaj się z tym postem.
     
  2. Aikid

    Aikid Forum Apprentice

    Dzięki
     
  3. jumamaster

    jumamaster Someday Author

    czy da się zidentyfikować pinate z jakiej wypadła złota pałka? Otwierałem kilka różnych i teraz nie wiem z jakiej mi wypadła a nie chciałbym męczyć tej z jakiej już otrzymałem ?
     
  4. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    -kiler5- - Twój post usuwam, gdyż w żadnym stopniu nie jest odpowiedzią na zadane pytanie.

    Nie, nie jest możliwa taka identyfikacja.
     
  5. Ennika

    Ennika Advanced

    Czy jest w planach naprawa błędu, który pojawił się razem z aktualizacją? Szerszenie pojawiające się w przesiece działają normalnie. Szerszenie "zwykłe" niestety są zbugowane :(
     
  6. BA_Bastet

    BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

    Czy możesz dokładniej wyjaśnić na czym polega problem z nimi? Możesz załączyć np krótki film a w zasadzie link do niego?
     
  7. Ennika

    Ennika Advanced

    Niestety nie mam możliwości nagrania i udostepnienia filmiku :( Nie wiem czy uda mi się to opisać w sposób zrozumiały :)

    Po uruchomieniu szerszeni atakują one moby i wtedy moby dostają drgawek i są jakby momentami zamrożone, spowolnione, wydają dziwne dźwięki jakby zacinania się. Chmury szerszeni są w takich zbitkach/kłębach. Moja postać w tym czasie (np. na arenie, gdzie jest dużo potworków) ma utrudnioną ucieczkę, jest jakby przyblokowana na sekundę. Jeśli odbiegnę od zaatakowanych potworków to grafika i dźwięki wracają do normy. Gdy się zbliżam znowu dzikie ruchy i dźwięki.
    Gracz z anglojęzycznej części forum napisał, że szerszenie nie wyrządzają szkód. Faktycznie dłużej muszę bić, więc szkody chyba są mniejsze niż powinny być.

    [​IMG]


    [​IMG]


    Przedtem działały jak te z przesieki: latały "luzem', atakowały ale potwork poruszały się normalnie w moim kierunku i wydawały swoje dźwięki. Jak na tym screenie. Potworki idą cały czas, pomimo ataków.

    [​IMG]
     
  8. Fishka

    Fishka Forum Apprentice

  9. BA_Bastet

    BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

    Bardzo dziękuję za opis i zrzuty. Dzięki temu łatwiej zanalizować problem.
    Otrzymaliśmy informację, że jest znany, ale nie jesteśmy w stanie określić terminu naprawy :(
    Przepraszamy za wszelkie niedogodności.
     
  10. KaadyS

    KaadyS Forum Apprentice

    A mam takie pytanie odnośnie tej broni, o której wszyscy mówią;
    "Każdy poziom twojego mistrzostwa zwiększa zadawane obrażenia o 50%"- Czyli jak wbijemy np "Władcę lodu" na poziom 10/10 to ta broń będzie dodawała 500% ataku? Nie wiem czy dobrze to rozumiem xD
    2 posty wyżej ta broń ma 24k dmg podstawowego czyli to jeszcze x500%?

    Z góry dzięki za odpowiedź.
     
  11. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Obliczenia są prawidłowe, ale przyjąłeś złą podstawę. Podstawą do tych 500% są obrażenia zadawane przez aurę.
     
    KaadyS likes this.
  12. Afkaserious

    Afkaserious Active Author

    Zawsze mnie zastanawiało jak gracze posiadają takie ilośći złota i mrocznych. Zdradzisz sekret? Widziałem wiele screenów, niektórzy mieli nawet po kilka milionów mrocznych, raczej wątpie by wydali kilka tysięcy złotych na zakup. Gram bardzo dużo, sprzedaje wszystko co sie da i mimo to takie liczby są nie osiągalne.
     
  13. Totentamten

    Totentamten Junior Expert

    W drugi dzień eventu otwierałem pięć złotych piniat, z każdej otrzymałem po kilka kamieni i za każdym razem były to kamienie doskonałe. Dzisiaj widzę, że ze złotej piniaty wypadają innym kamienie trapezoidalne i imperialne. Czy ten mały przestój na serwerze na początku eventu nie miał przypadkiem związku ze zmianą dropu? Czy przypadkiem nie dostałem nagród z zeszłorocznej puli?
     
  14. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    Łącznie jest 7 złotych piniat, a wspomniane kamienie królewskie i powyżej są jednym z jackpotów. Najwidoczniej nie rozbiłeś jeszcze piniaty z tą nagrodą ;)
     
  15. Fishka

    Fishka Forum Apprentice

    farmienie blood chestów dość często ze skrzynek wypada 1k 5k 10k mrocznych monet, a złoto też ze skrzynek na rozlewie farmie dużo itemkow wypada i sprzedajesz
     
  16. Devedolser

    Devedolser Forum Apprentice

    Tak szybko z ciekawości. Nie grałem od czasów gdy był 55lvl max na postaci, miałem królewskie kamienie i bloodmaga(całkiem dobry byłem, kosztem życia). Pytanie czy gra zmieniła się od tego czasu na lepsze/gorsze? Bardzo mnie to zastanawia, ale jakoś nie specjalnie chce mi się wchodzić i wszystko sprawdzać, bo po prostu, nie dałbym rady.
     
  17. KulawyMao

    KulawyMao Exceptional Talent

    duzo rzeczy uleglo zmianie
    1 sposob uzywania i uzywanych skilli
    2 na 55 farmiles platyny, tu sie farmi glownie pyl do ulepszania kamienie(teraz tez sa platyny, ale leca z co 2 itemka)
    3 eventy sa prawie takie same
    4 wiekszy nacisk jest kladziony na gre w grupie, niz na gre solo i niektorych rzeczy kompletnie nieoplaca sie robic solo
    5 majac odpowiednio silna postac obecny maxymalny mod jest znacznie latwiejszy od dawnego i7 na 55lvlu
    6 zmianie ulegl sposob klejenia na stole = nie ma random bonow, tylko wybierasz te, ktore chcesz
    7 nie ma ulepszania itemkow, mozesz tylko zaklecia wymienic, poziom/staty bazowe sa takie jakie wydropisz
    chyba tyle na poczatek
     
  18. Geraldinio

    Geraldinio Advanced

    Do czego są smocze kości? warto taką fortunę wydać na tę formułę?
     
  19. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Smocze kości zbiera się w celu odblokowania osiągnięcia, za które nagrodą jest Dawno zapomniany kościany smok. Trzeba ich zebrać 100k. Formuła jest potrzebna do wytwarzania Eliksiru smoczej kości. I uprzedzając kolejne pytania, kości lecą tylko z Mortisa i tylko w momencie, gdy jest aktywny wspomniany eliksir.
     
  20. KulawyMao

    KulawyMao Exceptional Talent

    dodaj, ze masz ograniczona ilosc wejsc na mortka = zeby zebrac wymagana ilosc kosci potrzeba kilka lat = strata czasu i zasobow
     
Thread Status:
Not open for further replies.