Discussion DYSKUSJA: Aktualizacja 259

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Yahiko, Jul 6, 2023.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Bohaterowie Dracanii!

    Za niedługo serwery zostaną wyłączone w celu wgrania kolejnej aktualizacji.


    Harmonogram: 06.07.2023
    18:30 - Rozpoczęcie odliczania
    19:00 - Przestój serwerów
    19:30 - Planowane zakończenie prac


    Zapraszamy do kulturalnej i owocnej dyskusji oraz zgłaszania ewentualnych błędów w tym wątku.

    Opis zmian można znaleźć TUTAJ.


    Serdecznie pozdrawiamy,
    Wasza Ekipa DSO
     
  2. jaymz84

    jaymz84 Forum Apprentice

    Przepraszam jeśli jestem ślepy - ale z którego miasta się wchodzi "pierwszy" raz na nową lokacje ? Widzę ją na mapie no ale chyba trzeba gdzieś wejść i odblokować teleport najpierw ? Dodam (bo mam złe przeczucia) że fabularnie jestem na ostatnim quescie czyli ubicia Mortisa (niestety bez bractwa, solo zdobycie na eventach monety graniczy z cudem - dla postaci która próbuje się "pozbierać" po sławetnej aktualizacji z 100 lvl :p ) czy to ma jakiś wpływ czy lokacja jest dostępna dla wszystkich 50+ ? (oczywiście 100 lvl dawno wbity)

    EDIT: Misji u króla Harolda nie mam więc zgaduje, że trzeba mieć ubitego Mortisa fabularnie. Cóż, może za parę lat xD
     
    Last edited: Jul 6, 2023
  3. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Podpytamy jeszcze odnośnie wymogów, aby ta misja się pojawiła. Pierwszą misję bierze się u króla Harolda w Kingshillu
     
  4. BlackBlond

    BlackBlond Junior Expert

    36 powrócił
     
  5. Nolan

    Nolan Forum Apprentice

    Gratulacje i dziękuje administracji jak to kiedyś napisali problem z kodem błedu 36 został naprawiony .Nie został naprawiony wporadzacie aktualizacje a na 1 mapie bastion zakonu cofa postać jak kobyła na lewo i prawo a na 2 mape wejść nie można no bo nasz cudowny kod B bledu 36 brawo wy :) . Zanim coś wporawdzicie to tesujecie to czy poprostu liczycie że błedy same sie naprawia przez takie zachowanie z waszej strony ludzie opuszczaja gre .
     
    _mrak11_ likes this.
  6. detonator5664m

    detonator5664m Forum Greenhorn

    oczywiście mapy pobugowane bo się przejść nie da, misje to samo, albo się nie da wejść do miasta albo moby się nie pojawiają do misji
     
  7. TotalneDno

    TotalneDno Forum Apprentice

    Niesamowite lagi na mapie 2 kroki do przodu 7 do tyłu nawet error 36 się pokazał.
    Po blokowane tekstury.
    Problem z misją zbierz nastepujaca ilosc martwych strazników 50 ani jednego na mapie czyszczone na kazdym modzie.
    Na co ja chciałem liczyc. To wgl było testowane na serwerze testowym???
     
    Last edited: Jul 6, 2023
    cigarbennett likes this.
  8. .killer.

    .killer. Junior Expert


    Trzeba mieć wszystkie fabularki zrobione i wtedy odblokuje Ci się miasto. Do miasta po prostu wchodzisz bez żadnych portali, czy przez inne miasta. Pierwsze Q bierzesz od NPC od razu przy wejściu, ale 5 lub 6 zdanie jest zbuggowane bo nie respią się moby xD
     
    Last edited: Jul 6, 2023
  9. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    1) Błąd związany z brakiem drzwi po przyjęciu misji Martwy szał został już zgłoszony i ogólnie podejmowane są kroki w celu jego naprawy, abyście mogli zwiedzać dalszą część nowego regionu. Nie wiemy niestety, kiedy to będzie naprawione - jeśli dobrze pójdzie, to możliwe, że do jutra się z tym uwiną.
    2) Dostajemy również sygnały o nieotrzymaniu przedmiotów z nowych zestawów Duchowej Siły, które zostały kupione za realną gotówkę. Otrzymaliśmy informację, iż gracze borykający się z tym problemem powinni zgłosić się niezwłocznie do Pomocy Technicznej i zawartość tych pakietów zostanie Wam zabookowana na kontach, ale dopiero po hotfixie, który, mamy nadzieję, powinien się pojawić w najbliższych dniach.
    3) Widzimy również sygnały o tym, iż znowu powróciły błędy 36 oraz dłuższe ładowania map. Zostało to już dzisiaj zgłoszone przez kilka sekcji, w tym naszą. Bazując na wcześniejszych doświadczeniach z tymi błędami, niestety nie możemy wam podać terminu, kiedy możemy spodziewać się ich naprawy, gdyż problemy z nim ciągną się od dłuższego czasu i powracają.

    To narazie tyle od nas :)
     
  10. Ennika

    Ennika Advanced

    Do miasta Bastion Zakonu weszłam postacią (76 lvl), która nie ma ubitego Mortisa, więc nie ma wymogu ukończenia wszystkich misji albo to moje wejście było przypadkiem :rolleyes: Wchodzi się tam z mapy świata - na mapie są wysepki miedzy Lor'Tac a Qaizah. Tam szukaj.
     
  11. Geraldinio

    Geraldinio Advanced

    Bierze się misję od króla w Kingshill, idziemy do Ashraja, odbieramy zadanie, potem trzeba się przelogować na mapce, bo nie od razu pojawia się tam wejście.
    - na plus: w końcu coś nowego i lepsza tapeta przy ładowaniu się gry
    - na minus: nic nie działa, błąd 36 ;)
     
  12. MrCasper

    MrCasper Forum Greenhorn

    Jeśli ktoś ma zdjęcie klejnotu z na przykład testowego serwera to proszę o przesłanie. Z góry dziękuje.
     
  13. -jawa0012-

    -jawa0012- Forum Greenhorn

    SERVERY PADŁY PO AKTUALIZACJI CZY CO OD 4 RANO CZARNA KARTA I ZERO WIADOMOŚCI
     
  14. Soulshade2

    Soulshade2 Someday Author

    O co chodzi z misją nr 3 zabic 50 umarlych straznikow , nie ma mobow na mapie do ich zabicia ?
     
  15. Ennika

    Ennika Advanced

    Nie ma wejścia na kolejną mapę a tam trzeba wykonać to zadanie. Trzeba poczekać na hotfix.
     
  16. -kiler5-

    -kiler5- Regular

    bład na błedzie jak wcześniej z mapami ognia , nawet qłesta nie idzie zrobić nikomu ,, ubić 50 martwych rycerzy " ,szkoda że ta firma działa jak działa i nie uczy się na błedach i dają produkt który nie ma nawet 51 % ukonczenia
     
    BKGREG likes this.
  17. Afkaserious

    Afkaserious Active Author

    Od czego zalezy to, że niektóre moje postacie maja misje w Kingshill u Króla Harolda pt. "Divine Exploration" a niektore tego nie maja? Wszystkie postacie sa na 100lvl, niektóre nie maja zrobionych wszystkich misji fabularnych a mimo to i tak mogą wejść na ta nowa lokacje.
     
  18. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Zacytuję klasyka "Odpowiedź brzmi - nie wiem, choć się domyślam"...
    A tak na poważnie... Dalej jeszcze nie otrzymaliśmy informacji odnośnie warunków wymaganych do odebrania misji i ogólnie do dostępu na nowy region. Jeśli takie informacje otrzymamy - natychmiast się z Wami podzielimy :)
     
  19. .killer.

    .killer. Junior Expert

    Teraz nie można zdobyć 10 piór do strzał xD
    Nadal nie opłaca się tam iść :)
     
  20. detonator5664m

    detonator5664m Forum Greenhorn

    misje naprawione tylko do misji z piórami, świetnie...