Discussion DYSKUSJA: EVENT: Festiwal Duchów

Discussion in 'Sekcja Polska' started by VenusIT, Oct 30, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
 1. WhiciaQ

  WhiciaQ User

  łucznik33
  Twój post usuwam. Za brak kultury wypowiedzi - otrzymujesz ode mnie 11 punktów, czyli odpoczynek od forum przez okres jednego dnia. Radzę w tym czasie popracować nad słownictwem.
  modrzejkuz
  Twój post również usunęłam, ponieważ był odpowiedzią na skasowany post.
   
 2. Xorrth

  Xorrth Forum Apprentice

  Jako że nie ma tematu odnośnie Festiwalu Duchów to spytam tutaj. Z 3 paska postępu otrzymujemy wierzchowca Ponura szkapa, z którego na stole warsztatowym można zrobić Zgniłą szkapę. Ktoś pamięta może na jakim evencie lecą składniki do tego? Z góry dzięki.
   
 3. RafalinhoCK

  RafalinhoCK Advanced


  Kiedyś te składniki do wytworzenia Zgniłej Szkapy były do zdobycia w evencie Dragana ale już od dawien dawna tych składników nie można zdobyć może kiedyś . Ja też bym chciał Zgniłą Szkapę ale sam widzisz nie można jej na razie złożyć .
   
 4. TL_Tyche

  TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

 5. Maximus888x

  Maximus888x Forum Greenhorn

  Cześć , czy Energia życiowa powinna już dropić z Gwenfary czy tylko Upiorny Ogień ?
   
 6. TL_Tyche

  TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

  Niestety, ale tylko i wyłącznie Upiorny ogień. Energia życiowa zacznie dropić z Gwenfary dopiero podczas wyzwania.

  łucznik33 - nie zamierzam tolerować takiego zachowania na forum. Za zupełny brak kultury, prywatne wycieczki w stronę ekipy, wulgaryzmy, brak szacunku dla pracy innych osób - w tym tych, którzy w swoim wolnym czasie tworzą poradniki - otrzymujesz ode mnie 51 punktów, co wiąże się z miesięcznym odpoczynkiem od forum.

  Jednocześnie przypominam, że w przypadku wyjątkowo krnąbrnych jednostek przysługuje nam prawo rozszerzenia blokady do konta w grze, z czego możemy skorzystać w przypadku powtórzenia sytuacji.
   
  Last edited: Oct 18, 2020
  Seni0rita and modrzejkuz like this.
 7. Jasiu111

  Jasiu111 Forum Pro

  Za tego posta powinineś dostać Nagrodę Złotej Łopaty. Następnym razem popatrz na datę napisania posta, który cytujesz.
   
 8. -Tomasz-79

  -Tomasz-79 Forum Apprentice

  ma ktoś może screeny z "świnkami" na zamku ... bo nie mogę znaleźć na forum, :( dużo tych tematów ...i może coś omijam ...a zawsze z nich coś poleci :)
   
 9. RafalinhoCK

  RafalinhoCK Advanced

  VenusIT likes this.
 10. Afkaserious

  Afkaserious Active Author

  Osiagniecie dotyczace tego eventu "ubij wszystkich wrogow w lochach rozpaczy w czasie 1min i 30sek" Gdzie te lochy sa? Probowałem ścieżke i zamek ale nie ma szans najmniejszych tego w tym czasie zrobic nawet na zwykłym, a już w szczególności wendigo. O jaka tu lokalizacje chodzi? Tego peta Irusana dropnął ktos na niskim modzie? W mieście co drugi juz go ma a ja ubiłem tego bosa bardzo dużo razy i nie ma, a biore ciągle ta osłone na 5 min bo ponoc najwieksza szansa, tylko pytanie czy im wyższy mod tym też szansa wyższa? Obecnie chodze max dręczacy bo wyżej w 5 min nie daje rady.
   
 11. TL_Tyche

  TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

  Lochy Rozpaczy to mapa z poprzedniej wersji eventu (2 lata temu i wcześniej), obecnie nie jest dostępna.
  Nie zaobserwowałam wyższej szansy na Irusana na wyższych poziomach. Osobiście mogłabym założyć już kawiarnię z kotami, a znajoma z którą odwiedzam Cmentarzysko nie widziała jeszcze ani jednego Irusana - kwestia przypadku.
   
 12. BlackBlond

  BlackBlond Junior Expert

  Kairroq said:
  3 pasek jest do zrobienia w 2-3 dni a na ostatni mamy 22 dni w tym ze jest problem ze sferkami i esencja, bp moglo by troche ich sypnac w postaci kodu bonusowego.
  Oj, nie zgadzam się w kwestii esencji. Esencji światła leci wręcz w kosmicznych ilościach, zwykła (niebieska) leci na drugiej mapie i po 500 z przejścia. Problemem jest potężna, ale Gwenfara nie jest jakoś szczególnie wymagającym bossem.

  Dla mnie najbardziej mozolną rzeczą jest zbieranie części do tworzenia wejściówek na Mroczną Knieję, a brak nawigacji jeszcze pogarsza sprawę.​
  [​IMG]
  Zawsze
  dokładnie opisz problem pisząc do pomocy technicznej za pomocą formularza.

  Nikt z ekipy NIGDY nie poprosi Cię o hasło do Twojego konta!
  | Regulamin i Netykieta | OWH |  tak zgadza się -kosmiczne ilości esencji światła lecą wg przewodnika po evencie ,a w rzeczywistości leca jak snieg w lecie
   
 13. Dominico

  Dominico Forum Baron

  Wychodzi na to, że event skończy się o 23:00
  Czy w związku ze zmianą czasu będzie przedłużony o godzinę? ;)
   
 14. Trade_Gator

  Trade_Gator Someday Author

  z ewentu zdobywamy wierzchowca : ponurą szkapę. Dzięki niej możemy stworzyć kolejnego wierzchowca : Zgniłą szkapę. Jednak do produkcji potrzeba : zardzewiałą podkowę, rozpadające się lejce i nasienie zgnilizny. Gdzie i kiedy mozna zdobyć te elementy. Już od kilku lat nie ma ich nigdzie. Natomiast Zgniła szkapa ciągle jest wśród koni do zdobycia. O co chodzi ?
   
 15. BA_Orion

  BA_Orion Count Count

  Twój post przeniosłem do wątku z dyskusją o evencie. A odpowiedź na pytanie w nim zawarte jest dosłownie kilka postów wyżej - tutaj. Wyprzedając kolejne pytanie, nie spotkałem się z planami dodania możliwości zdobycia tych składników.
   
 16. onlynow93

  onlynow93 Forum Apprentice

  Dobry , potrzebuje pomocny odnośnie misji eventowej "Festival Duchów" misja błędy ognik (mam zwabić błędny ognik do butelki z hematytu) , taką butelką dropi się , trzeba stworzyć czy całkiem inaczej robi się tą misje? :>
   
 17. Ennika

  Ennika Active Author

  Butelki z hematytu stoją na terenie zamku. Najlepiej włączyć ścieżkę misji. Wskaże ona miejsce gdzie jest ognik a potem pokaże miejsce butelki, do której trzeba go powoli zaprowadzić. Tzn. ognik będzie podążał za Tobą.
   
 18. BA_Orion

  BA_Orion Count Count

  onlynow93, Ennika - Wasze posty przeniosłem do wątku dotyczącego eventu.
   
 19. Soulshade2

  Soulshade2 Someday Author

  Dlaczego nie ma przewodnika po mini evencie powrót z zagrobu ?
   
 20. BA_Orion

  BA_Orion Count Count

  Jedyny jaki jest, to zeszłoroczny, dostępny w języku angielskim. Z grubsza będzie się zgadzał, ale pewne różnice też będą. Znajdziesz go tutaj. Oficjalnej wersji poprawionej i dostosowanej do aktualnej wersji gry w tym roku nie otrzymaliśmy.

  Post przeniosłem też do wątku z dyskusją o eventcie.


  Soulshade2 - kolejny post usunąłem, a do Twojego konta zostały dopisane 22 punkty, co wiąże się z blokadą konta na 5 dni.

  Soulshade2 - i kolejny post usuwam, także jako OT. Przypomnij sobie proszę Regulamin forum i przestrzegaj go. Zwróć też uwagę na fakt, że w skrajnych przypadkach możemy, wraz z kontem na forum, możemy zablokować konta w grze.
   
  Last edited: Oct 29, 2021