Discussion DYSKUSJA EVENT: Klątwa Czarnych Rycerzy - Powrót Dragana

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Bastet, Feb 19, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
 1. Adrian5798

  Adrian5798 Padavan

  Koledze tutaj chodziło chyba o to, żeby mogli w Wielkiej Sali zrobić coś w stylu tej bariery uruchamiającej danego bossa, tak jak to jest przy bossach. Bo w Wielkiej Sali obecnie jest tak, że jak już pojawisz się na mapie, to dragan jest tam już uruchomiony i idzie do ciebie ze swoją hordą, a u kolegi, przez to że dłużej zajmuje mu moment od wejścia na mapę do pokazania się obrazu po wczytaniu, od razu następuje zgon jego postaci, a to powoduje wydatek 120 mrocznych przy każdym wejściu tam za każde jednorazowe wejście. Jako że mapa ta jest mapą tylko dla 1 osoby, postawienie takiej bariery dałoby wygodę w postaci możliwości doboru odpowiedniego ustawienia, esencji itp. I wtedy, dopiero po przekroczeniu tej bariery, uruchamialiby się przeciwnicy. Nie ma tam możliwości kolizji miejsca pojawienia się gracza z innymi członkami grupy, bo można tam wchodzić tylko pojedynczo.
   
 2. bandziu2014

  bandziu2014 Forum Apprentice

  Na jakim modzie szybko zrobić drugi progres? Ewentualnie na jakich lochach?
   
 3. HeroldSolo

  HeroldSolo Forum Apprentice

  Hejka, chciałbym się dowiedzieć jednej rzeczy, ponieważ żeby stworzyć wyposażenie "Mityczne" potrzeba Kości Smoka oraz Duszę Dragana, czy poziom trudności ma coś wspólnego z ilością otrzymanych "Kości Smoka"? I chciałbym jeszcze dowiedzieć się skąd można wziąć pozostałe Duszę Dragana? Ponieważ w pasku postępu jest tylko jedna, czyżby w mini wydarzeniu pojawiła się reszta?
  Proszę o pomoc! Najważniejsza jest dla mnie informacja związana z Kośćmi Smoka. Z góry dziękuje za uwagę i pomoc!
   
 4. Sandofdesert

  Sandofdesert Advanced

  wszystkie lochy od 1 do 4 kwestia wyboru, mod mapy i prędkość jej czyszczenia ma tak na prawdę znaczenie im większy mod więcej postępu
   
  bandziu2014 likes this.
 5. BA_Orion

  BA_Orion Count Count

  Ilość postępu w stosie zwiększa się wraz z poziomem trudności (szansa raczej pozostaje taka sama), a mapa nie ma znaczenia. Dodatkowo, warto się rozejrzeć za amforami. Musisz sobie już sam odpowiedzieć, który poziom trudności jest dla Ciebie wystarczająco szybki.

  Tak, 2 pozostałe Dusze Dragana są na pasku postępu wyzwania.
  Liczba otrzymywanych Smoczych Kości zależy od poziomu trudności - im wyższy, tym więcej. Na poziomie rozlew krwi otrzymuje się 25, bezlitosnym - 15, zagładzie - 5, śmiertelnym - 4, dręczącym - 3, bolesnym - 2, normalnym - 1.
   
  bandziu2014 likes this.
 6. Uran235

  Uran235 Forum Apprentice

  Grając na poziomie bolesnym w jaki sposób można zdobyć 12548 przeklętych pereł żeby zapełnić 1 pasek postępu? Pytam bo wyczyściłem zamek 6 razy i mam 59sztuk ufarmione co łatwo licząc oznacza że musze zrobić zamek 1255 razy.
   
 7. BA_Orion

  BA_Orion Count Count

  W mojej opinii najskuteczniejszą metodą zbierania przeklętych pereł jest otwieranie skrzyń z reliktami (to te, które pojawiają się po wyczyszczeniu 80% mapy oraz te, które możliwe do otworzenia po wykonaniu misji powtarzalnej na mapach pobocznych). Dodatkowo, jeśli robimy to w grupie, zyskujemy przeklęte perły ze skrzyń grupowych. Raz dziennie możliwe jest wykonaniu misji Doskonały widok. W ramach nagrody za jej wykonanie dostajemy dwie Większe skrzynie z perłami, z którym można otrzymać nawet kilkaset przeklętych pereł. Nie jest to może doskonałe źródło, ale zawsze coś da.
  Farmienie zamku jest najmniej skuteczną opcją.
   
  TL_Tyche likes this.
 8. Sandofdesert

  Sandofdesert Advanced

  jest jeszcze opcja z skrzyniami przypisanymi do twojej klasy szukasz grupy najlepiej wszystkie klasy + twoja, mapy od 1 do 4 najbardziej oblegana mapa to 3 bo biegnąc nic nie pominiesz robiłem na zwykłym poziomie i 4/5 skrzyń średni drop do 1 paska postępu 25/50
  problem to tylko mieć esencję do owej skrzyni no i zgraną ekipę z 3 klas
   
 9. HeroldSolo

  HeroldSolo Forum Apprentice

  Raczej z 4 klas i napisał już to admin wyżej :)
   
 10. Sandofdesert

  Sandofdesert Advanced

  no tak miałem na myśli 3 klasy inne niż swoja własna przepraszam za nierozwiniętą myśl w wypowiedzi dzięki za poprawkę :)
   
 11. Geraldinio

  Geraldinio Advanced

  Właśnie koniec eventu, a ja odkryłem, że trzeba na 1 z 4 mapek pokonać tego losowo pojawiającego się dodatkowego minibossa, żeby pojawiła się dodatkowa mapka. Gdzieś ten fakt był podany, czy każdy (oprócz mnie) o tym wie i nie trzeba informować?
   
 12. BA_Orion

  BA_Orion Count Count

  Prócz tego, że jest to fakt dość powszechnie znany, informacja o Cadocu (a także o tym, co daje jego pokonanie) znajduje się w poradniku z 2020 roku. Tak, jest on nieco nieaktualny, ale podstawowe informacje pozostały niezmienione.
   
 13. BA_Bastet

  BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online