Discussion DYSKUSJA EVENT: Klątwa Czarnych Rycerzy - Powrót Dragana

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Bastet, Feb 19, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
 1. Kornelwsk

  Kornelwsk Junior Expert

  Jeszcze mam pytanie dotyczące skrzyń na zamku od Agentów 00, poziom trudności ma wpływ na przyznawane nam nagrody zakładając że otworzę skrzynkę na fatalu, a nie na inf4? Drugą sprawą jest jak porobić skórki Szalonego miecza Dragana hmm?
   
 2. modrzejkuz

  modrzejkuz Junior Expert

  Prośba z kategorii pobożnych życzeń nie do spełnienia. Pomijając wszystkie inne powody, o których doświadczeni gracze o długim stażu doskonale wiedzą, życzenie nie jest możliwe do zrealizowania w tej edycji chociażby z jednego zasadniczego powodu - event trwa i nie zawiera rażących błędów, które wymuszały jakąkolwiek ingerencję w kod w trakcie jego trwania, tylko dlatego, że ktoś ma za dużo wolnego czasu i nazbierał nadmierną ilość pereł... Moja rada.... odetchnij od gry, zajmij się czymś innym , ciekawszym, może pożyteczniejszym... problemu z nadmiarem pereł nie będzie :D. Dystansu do gry życzę...…
   
  Geraldinio likes this.
 3. TL_Tyche

  TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

  Moja wcześniejsza sugestia z usuwaniem zadania była błędna, ponieważ faktycznie nie ma tam ikonki kosza - raczej nie uznawałabym tego za błąd. Powtarzam, cierpliwości, a raport wypadnie.

  Powiadasz zatem, że chodzisz na śmiertelny, który kosztuje 150 pereł. Zwróć jednak uwagę na to, że inf4 kosztuje 480, może pora zmienić poziom? :) Tak jak modrzejkuz wspomniał, w tym evencie nie doczekamy się już tego typu zmian. Sugestię oczywiście przekażę, aczkolwiek radzę też odwiedzić discord, a konkretnie kanał #player-suggestions (chodź niedawno pojawił się tam już pomysł ze zwiększeniem stacku do 50.000).
   
 4. Glazini

  Glazini Forum Greenhorn

  Ogólnie mam pytanie dlaczego jak zrobiłem osiągnięcie z Wielką Salą na inf1, dostałem lalkę dragana dodałem do sakwy i co wzięła gra mi ją całkowicie skasowała z postaci i nie wiem co jest grane bo teraz latam żeby dostać chociaż zieloną lalkę. Ktoś coś może mi na ten temat coś powiedzieć co i jak.
   
 5. TL_Tyche

  TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

  Możesz proszę dołączyć screena sakwy oraz osiągnięcia?
   
 6. Glazini

  Glazini Forum Greenhorn

  Możesz podać discorda czy coś bo nie mogę tutaj dodać zdjęć.
   
  Last edited: Feb 26, 2020
 7. vortex0811

  vortex0811 Padavan

  Nie warto nawet tego wysylac :) Perly to "klucze" a widzisz gdzies w dso handel kluczami? :D Poza tym mozesz 3mac na nastepny event (o ile bedzie) bo kto wie moze obetna drop :)
   
 8. BA_Oldman

  BA_Oldman Guest

  W TYM poście jest kilka słów wyjaśnienia jak wstawiać grafikę. Wysyłając komuś obraz na Discord możemy użyć jego linku który się wygeneruje.PPM na obrazek i "Kopij link".
  [​IMG] (Właśnie tak :)), powodzenia.
   
  TL_Tyche likes this.
 9. Glazini

  Glazini Forum Greenhorn

  Daje linka
  https://imgur.com/a/VagtJZW
   
  Last edited by moderator: Feb 26, 2020
 10. Majkelix

  Majkelix Junior Expert

  To niezłe jaja... Ubiłem Dragana w Wielkiej Sali Zagłada 4, on sam zniknął, ale dropu nie zostawił, a wdowa i rycki zostały :confused::mad: Skrzyni też nie mogłem otworzyc... Ktoś coś???
   
 11. TL_Tyche

  TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

  Proszę Cię o kontakt z PT, pamiętaj by napisać będąc zalogowanym :)

  Nietypowy błąd, ale raczej jednorazowy. Gdybym miała wskazać winnego, to wskazałabym chwilowy problem z połączeniem (np. skok pingu, czy chwilowe zwiększenie zużycia transferu przez inny program).
   
  Last edited: Feb 27, 2020
  Majkelix likes this.
 12. Majkelix

  Majkelix Junior Expert

  Też to obstawiam, ale wciąż, szkoda zmarnowanego czasu i surowców ;s
   
 13. Nieznajomy

  Nieznajomy Forum Apprentice

  Witam
  Wróciłem do gry niedawno i mam pytanie odnosnie eventu,by wejść na jedna z czterech map musze ukonczyc misje u janusza (ubic 1000 giermkow i 40 czarnych rycerzy)? jesli tak to gdzie szukac czarnych rycerzy,dodam że lvl postaci to 45.
   
 14. wojtekwjk

  wojtekwjk Regular  Wszystko jest-jak nie napisane to pokazne i opowiedziane tylko wam się szukać nie chce.Przwiń sobie do 4:30 jak już nawet całego filmu nie chce ci się oglądać.
   
  kryminal76 likes this.
 15. Kornelwsk

  Kornelwsk Junior Expert

  Powie ktoś jakie Runki grupowe mogą wylecieć dla Rycerza ze skrzyń strażnika i od razu z jakim skillem działają? Wiem że wszechmocna może dać maks. 4% efektu to prawda?
   
 16. TL_Tyche

  TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

  Mogą wypaść dokładnie takie runy, jakie rycerz ma umiejętności w efektach grupowych, czyli: Druzgoczący cios, Krwawa rzeź oraz Chorągiew wojenna. Ze skrzyń wypadają słabsze runy, czyli dające +1% do efektu danej umiejętności. I tak, 4% to maksymalna wartość.
   
  Kornelwsk likes this.
 17. Raf4444

  Raf4444 Forum Apprentice

  Gdzie można spotkać tych bosow do osiągnięcia, mam tylko jednego routa czy coś w podobnego.
   
 18. Luxfire

  Luxfire Someday Author

  Przypadkowo na 4 mapkach typu pastwiska, siarkowe itp. Miałem kilka razy Rukha na różnych i żadnego innego. Warto poczytać posty z tematu za nim coś się powiela. Niektórzy twierdzą, że inne są zbugowane, a niektórzy że event jest przygotowany na kilka edycji i w innych mogą się pojawić pozostałe, czyli osiągniecia z eventu rozłożone w czasie.
   
 19. Raf4444

  Raf4444 Forum Apprentice

  Pytam bo właśnie czytałem i nie znalazłem odpowiedzi a takie gdybanie jak napisałeś to tak delikatnie napiszę nic nie daje. Mógłbym napisać że moim zdaniem ubicie 500 wodzów z zamku co jest za to osiągnięcie odblokowuje następnych bosow czy coś podobnego ale to nie sprawdzone i nic nie wnosi.
   
 20. PotężnyMisiak

  PotężnyMisiak Forum Greenhorn

  Przeklęta amfora tylko w jedynym miejscu się pokazuje czy jeszcze gdzieś indziej?
   

Share This Page