Discussion DYSKUSJA EVENT: Święto Letniego Przesilenia

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Orion, Jul 7, 2022.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    -kiler5- - Twoje posty połączyłem. Pamiętaj, że nigdy nie piszemy dwóch postów pod rząd. Następnym razem zwracaj na to uwagę i stosuj opcję edytowania wiadomości.
     
  2. Barry

    Barry Forum Greenhorn

    Mam pytanie odnośnie skrzyni z klejnotami jakie konkretnie klejnoty mogę niej uzyskać bo nigdzie nie jest to podane czy np. klejnot łowcy składników też dropi i czy Hachi dog jest do uzyskania tylko z summer fortune bag
     
  3. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Niestety, ale wkradł się błąd związany z tym zadaniem. Z tego, co mi wiadomo, będzie to rekompensowane w najbliższym czasie.
    Ze skrzynki letniego przesilenia z klejnotami dropi jeden losowy klejnot, który jest dostępny w grze - niezależnie od jego miejsca pochodzenia, także jak najbardziej jest możliwe wydropienie go z tamtych skrzynek. Niemniej jednak przy tylu rodzajach klejnotów, szansa na ten klejnot nie będzie duża.
    Co do pieska Hachi, to obecnie jest on dostępny tylko z tych letnich toreb.
     
  4. .killer.

    .killer. Junior Expert

    Nie wiem, czy tylko u mnie tak jest, ale nowy wierzchowiec nie ma zwiększonej prędkości 7 zmaiast 6 tylko ma 5 :) na białym wilku mam 20,009, a na niebieskim 19,009
     
  5. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Wilk dalej ma prędkość 7, tyle że na niego nie działa obecnie bonus z sakwy kolekcjonera dający dodatkowe +2 prędkości w biegu do wierzchowców z tej samej zakładki. Błąd jest już znany i zgłoszony.
     
    .killer. likes this.
  6. Havana

    Havana Forum Apprentice

  7. -kiler5-

    -kiler5- Regular

    jak ci sie udała Goblnska konata -zadza krwi - daj jakis pomysł ,bo nie daje rady tam zrobic max skrzynki nawet na normie ?
     
  8. Ennika

    Ennika Active Author

    Mam pytanie, czy nadmiarowe albo nieoddane w zadaniu rybki zostają w inwentarzu po zakończeniu eventu? Czy znikają?

    Mam ten sam problem, ledwo wyrabiam na 2 skrzynie :)
     
    Last edited: Jul 27, 2022
  9. Havana

    Havana Forum Apprentice

    Nie do końca rozumiem, co mówisz, to nie jest mój język ojczysty. Goblinski lomot Jeśli mówisz o miejscu, to zrobiłem to na niskim poziomie trudności bez zatrzymywania się.. Stało się to przy trzeciej próbie.
    Udało mi się znaleźć do 5 skrzyń. Nie odważyłem się kliknąć szóstego pola. Pudełko bonusowe nie pochodziło z tych 5 pudełek. wiele razy wyszedł pusty w pierwszym pudełku.
     
  10. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Nie sądzę, aby wydropione rzeczy - takie, jak te rybki - wam znikały po evencie. Wtedy po prostu będą nadawać się tylko do sprzedaży, ewentualnie do przechowania na następną edycję.
    A co do jackpotu, to przypuszczam, iż wśród wszystkich skrzynek na mapie znajduje się jedna, która jest podchodząca pod to. Otworzenie siedmiu prawidłowych skrzynek raczej nie gwarantuje otrzymania skrzynki z jackpotem (choć jest na to szansa)
     
    Last edited: Jul 27, 2022
    Ennika likes this.
  11. Ennika

    Ennika Active Author

    Dzięki, to super. Przechowam sobie. W ubiegłym roku strasznie kiepsko mi szło i niewiele osiągnęłam w tym evencie, więc nie wiedziałam.
     
  12. -kiler5-

    -kiler5- Regular

    proszę nie trzymaj literówk mój błąd , ale jakim cudem ludzie robią to osiągniecie ja nie potrafie docieram do 5x box /(mogę milion i tak nie dam rady ,nie wiem czemu )
    -mam all max itd -za wolny jj ,złe skile troszke mnie flustruje bo nie daje rady jak ty i inni
     
  13. Geraldinio

    Geraldinio Advanced

    Ja również nie do końca rozumiem co piszesz, dysleksja nie jest wytłumaczeniem. Przeglądarki podkreślają błędy, a te czerwone kreski pod słowem to musisz widzieć. Natomiast co do tematu, każdy gra na poziomie jaki mu pasuje, nie trzeba robić wszystkich eventów za wszelką cenę. Gram od 10 lat i 90% eventów kończyłem w połowie, albo i gorzej, zbierając tylko składniki na kolejną edycję. Cierpliwość to podstawa ;)
     
  14. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Tutaj muszę również zwrócić Ci uwagę. Staraj się pisać jak najmniej skrótami, bo jeśli inni użytkownicy forum, a także sama administracja, ma czasem trudności z rozczytaniem postu, no to robi się już mały problem. Literówki literówkami - każdemu mogą się zdarzyć, ale jeśli chodzi o skróty, to nie każdy potrafi je rozszyfrować, zwłaszcza, gdy tych skrótów jest za dużo w jednym zdaniu i przez to post robi się dość nieczytelny.
    Co do osiągnięcia, to tylko zacytuję to, co pisałem parę postów wyżej.

     
  15. Pasek

    Pasek Forum Greenhorn

    Witam, nie wiem czy ktoś już to zgłaszał ale na tym nowym wilku z letniego przesilenia nie działa bonus do prędkości z sakwy kolekcjonerskiej, pozdrawiam!:)
     
  16. Ennika

    Ennika Active Author