Discussion "Mroczne Dziedzictwo" - Wasze pytania

Discussion in 'Sekcja Polska' started by VenusIT, Nov 3, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. ogmiosan

    ogmiosan Forum Apprentice

    Ja pytam co mają zrobić gracze z nadwyżką run ,które stworzyli i tak jak napisałem znów będą musieli je podnosić czyli dużo tracą zeby generalnie uzyskać to samo i od początku żmudnym ulepszaniu to się mija z celem .
     
  2. sebek030189

    sebek030189 Someday Author

    ogmiosan nikt Cie nie cofnie,dodaja wiecej predksci w wiedzy nowe poziomy run takze 5 run do preksoci daja tyle samo albo więcej niż teraz 10,do tego mówili ze daja jakis bonus za określona predkości typu buff,wiec mozna sie spodziewac ze będzie mozna wykrecac 4,0 +buff
     
  3. ogmiosan

    ogmiosan Forum Apprentice

    Jak do tej pory wszystkie zmiany osłabiały i zabierały czy to na arenie pvp czy pve jednym czarodziejskim ruchem w imię dobrych zmian. Uważam że to co do tej pory stworzyłeś wszystko jeśli chodzi o ilość run czy kamienie powinno być w sposób odpowiedni do zmian przekształcone w runy o wyższej klasie jeśli masz złożone maksy to samo tyczy się do kamienie czy klejnotów na niebiesko to przekształcone na maksy po to w końcu tyle latałeś i zbierałeś że należy ci się to jak psu buda bo to twój dorobek .Wbijanie nowych leveli i zwiększanie poziomów wiedzy nie powinno być współmierne do tego ze na 100lvl będziesz nagle miał to samo bo nie chce mi się wierzyć w cuda a gram już parę lat .
     
  4. MRDarak31

    MRDarak31 Padavan

    Runy stanowiące nadwyżkę przydadzą się do stworzenia nowych o lepszej jakości.

    Nikt ci nie odbierze "twojego dorobku". Kamienie i klejnoty które do tej pory wydropiłeś będą ci wciąż służyć, a producent daje ci jedynie możliwość podniesienia ich na wyższy poziom. Gracz który ulepszył wszystkie kamienie na niebiesko zawsze będzie miał łatwiej niż ci, którzy będą musieli to robić potem, gdy wejdzie aktualizacja wraz z eventami.

    Konceptem aktualizacji jest dodanie nowości które pozwolą wskrzeszać grę tak, aby nie stała w miejscu.
    Jeśli uważasz, że jesteś w jakikolwiek sposób przez to skrzywdzony, to masz do tego pełne prawo - jednak nie spodziewaj się, że ktokolwiek będzie udzielał ci aprobaty za to, że gra w twoim przekonaniu powinna być nieaktualizowana pod tym kątem
     
  5. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    -ADI22-, ogmiosan - już raz otrzymałeś ostrzeżenie za korzystanie z wielu kont na forum. Tym razem otrzymujesz 22 punkty, co wiąże się z blokadą kont na 3 dni. Proszę o wybranie jednego konta i korzystanie tylko z niego.

    sebek030189 - Twój post usunąłem, gdyż był odpowiedzią na skasowany post.
     
    BA_Bastet likes this.
  6. MrBark

    MrBark Someday Author

    A co zrobić z mrocznymi monetami? Czy oszczędzać i czekać na CE czy wydawać ile wlezie?
     
  7. BA_Bastet

    BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

    Dlaczego chcesz wydawać? Osobiście skupiłabym się raczej na zbieraniu prawie każdej waluty. Ale większość wątpliwości zostanie wyjaśniona kiedy rozszerzenie zawita na testowy.
     
    MrBark and WhiciaQ like this.
  8. Eradan111

    Eradan111 Junior Expert

    A wiadomo już którego dnia ono wejdzie czy dalej oficjalna data to 11-13?
     
  9. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Niestety, ale dokładna data nadal nie jest znana.
     
    Eradan111 likes this.
  10. MrBark

    MrBark Someday Author

    Warto więc czekać na info z testowego. Osobiście wole jeszcze dozbierać. Samo pytanie jest na zasadzie - nikt nie pytał to zapytam.
     
    BA_Bastet likes this.
  11. janus160121typek1

    janus160121typek1 Someday Author

    Może było, może była odpowiedź i nie dopatrzyłem, ale cóż szkodzi, zapytam.

    Czy przerabianie nadzwyczajek w legendarne przedmioty będzie jakoś zmienione? Nie wiem... Dalej będzie to samo, a może zmiana craftingu pociągnie i to, co za tym pójdzie będzie to wyglądało np. Przeniesienie konkretnie wybranych przez nas bonów do przyszłej legendy z różów i utworzy to "legendę na życzenie".

    A może będzie to element mieszany? Tzn. 3 bony wybieramy my a 4 to losowość?

    Tyle odpowiedzi, a jeszcze więcej pytań.
     
  12. trojliter

    trojliter Someday Author

    witaj ,poczytaj to powinno wszystko wyjaśnić ,a tak na marginesie to trzeba czekać na testowy , może dzisiaj o 18 się czegoś dowiemy więcej
    https://board-en.drakensang.com/thr...szczy-czyli-nowinki-o-drakensang.78180/page-5
     
  13. Soulshade2

    Soulshade2 Someday Author

    Ok a co za sferami będzie dalej będą tak słabo lecieć jak do tej pory bo wielu znajomych nie może robić eventów bo tak urypali drop sfer , że aż śmiać się chce gra mmo a nie można eventu robić bo dany składnik nie leci po 1 2 na mapę hehe to jest kpina i żart a przypominam , iż nie mam czasu grać 20/24 pracujemy itp :) Czekam na rzetelną odpowiedź a nie taką jak zawsze nie mamy na ten temat rzadnych informacji.
     
  14. Dominico

    Dominico Forum Baron

    Czy wymagania systemowe ulegną zmianie?
    Co się stanie z mapą Opuszczonego Zamku i Kingshill w Dawnej Chwale po CE oraz z osiągnięciami za pokonanie Mrocznej Mocy oraz nagrodą za pokonanie sześćdziesiąty raz? :)
    (Gdzieś czytałem, że ono zostanie – no i niefajnie by było teraz wycofywać sfery rotacyjne ze skrytki.)
     
  15. Maksyymalny

    Maksyymalny Forum Greenhorn

    A ja jestem ciekawy ile bedzie kosztowało teraz ulepszanie naszych starych kamieni, czy to beda monstrualne sumy w zlocie??
     
  16. remios223

    remios223 Forum Greenhorn

    Mam kilka pytań, ponieważ nie posiadam konta na testowym.
    Co stanie się z ulepszonymi królewskimi kamieniami?
    Czy runy zmniejszające czas oczekiwania na umiejętności dalej będą w grze? Jeśli nie to czy jest przewidziana rekompensata za nie?
     
  17. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Ulepszone i magiczne królewskie kamienie zostaną zamienione na odpowiedni, nowy stopień kamieni (odpowiednio +1 i +2 poziomy w stosunku do kamienia królewskiego).
    Tak, będą nadal w grze. A przynajmniej nie spotkałem się z informacją o ich usunięciu.
     
  18. Totentamten

    Totentamten Junior Expert

    Ciekawi mnie kwestia kamieni/run.
    Widziałem, że do podnoszenia kamieni/run potrzebny jest pył - chyba ten który aktualnie istnieje w grze oraz nowy runiczny dla run.
    Sprawdził ktoś, czy nadal pozostaje opcja łączenia 3x słabszy kamień/runa w 1x lepszy? Czy teraz już tylko pyłem będzie można podnosić a pozostałe kamienie/runy mielić?
     
  19. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    Podnoszenie odbywa się tylko za pomocą odpowiedniego pyłu.
     
  20. trojliter

    trojliter Someday Author

    mam w takim razie pytanie - to co z Jockerami do kamieni i run i z tymi materiałami rzemieślniczymi za którymi biegaliśmy żeby podnieść kamienie ?
     
Thread Status:
Not open for further replies.