Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
 1. BlackBlond

  BlackBlond Forum Apprentice

  2021-10-12- poprawka do aktualizacji nic nie dała błąd nadal istnieje- pomoc techniczna milczy-moderatorzy milczą .
   
 2. BA_Bastet

  BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

  Przepraszam bardzo, ale według Ciebie mam śpiewać?
  Błąd jest znany, dopytujemy w kwestii obu błędów (z misją z portalem oraz z certyfikatem), ale nic się nie zmienia. Jesteśmy równie rozczarowani jak Ty, ale nie mamy wielu opcji.
   
 3. BlackBlond

  BlackBlond Forum Apprentice

  nie wymaga od nikogo śpiewania -problem ma już 12 dni
  minimum informacji ot wszystko - ostatni wpis BA 8,10,2021 wiec się niepokoiłem

  liczyłem ze jak zainstaluje dzisiaj klienta to będzie ok , niestety nie

  dzięki za info ze ktoś trzyma ręce na pulsie- liczą na info w tej sprawie w przyszłości
   
 4. kri100f

  kri100f Forum Apprentice

  Odnośnie problemu z certyfikatem. Należy pobrać ze strony https://letsencrypt.org/certificates/ pierwszy plik (Active -> ISRG Root X1 -> Self-signed) z rozszerzeniem .der, a podczas instalacji wybrać 'Umieść wszystkie certyfikaty w następującym magazynie' -> 'Zaufane główne urzędy certyfikacji'. Powinno pomóc.
   
  BA_Orion likes this.
 5. WOW1122

  WOW1122 Forum Greenhorn

  Hej, tworzę ten post ponieważ mam jedno ważne pytanie.


  - Gdzie jest nowa postać? Tak zwany Mroczny Zabójca czy jakoś tak? Możliwe, że nawet Nocny Zabójca, ale wszystko jedna jak się nazywa. Pytanie brzmi, gdzie ONA JEST!? Miało być w 3 kwartale a już mamy czwarty. Kwartał III liczy sobie miesiące od Lipca do Września. Jest już 13 Października a jakichkolwiek informacji brak. Zespół Drakensang Online tak jakby przestał istnieć. Przez miesiąc nie ma żadnych informacji o nowościach. Nawet nie wiadomo czy doczekamy R253. Proszę o informację oraz przekazaniu zespołowi, że zawiódł, mimo braku czasu powinien chociaż raz w tygodniu opublikować post z informacjami. Dziękuje i miłego dnia!
   
 6. BA_Orion

  BA_Orion Board Administrator Team Drakensang Online

  Dziękujemy za ten poradniczek :) Jeżeli uda nam się potwierdzić jego skuteczność, to postaramy się umieścić to oficjalnym ogłoszeniu i rozpropagować po graczach.


  Nowa klasa, bo chyba ją miałeś na myśli, wisi sobie w otchłani i czeka na odpowiedni moment. Nigdzie oficjalnie nie było powiedziane, że ma wyjść konkretnie w III kwartale. Roadmapy od zawsze były tylko ogólnymi drogowskazami, pokazującymi w którym kierunku zmierza rozwój gry. Interpretowałbym to raczej jako możliwość wejścia tej nowości do gry, a nie jako pewność. Warto też zwrócić uwagę na dwie duże aktualizacje PvP, z których żadna nie została wprowadzona, pomimo iż w Roadmapie jedna jest wypisana wcześniej (w drugim kwartale).
  Co do zespołu programistów, to masz rację - przestał istnieć. W tym momencie jest zastąpiony nowym, który ciągle pewnie wdraża się w grę.
  Jedyna informacja, jaką mogę teraz Tobie przekazać, brzmi: cierpliwie czekać.
   
 7. WOW1122

  WOW1122 Forum Greenhorn


  Dziękuje za odpowiedzieć. Ja myślałem, że to Roadmap to tak jakby plan wydarzeń które są już zaplonowane i będą na 100%. Jeszcze w jakieś aktualizacji podali informację, że robią nową postać więc myślałem, że Kwartał III to data wyjścia postaci, wychodzi na to, że miałem inny tor myślenia.
   
 8. Erithid

  Erithid Forum Greenhorn

  Witam.
  Posiadam problem z misją ,,Cienie przeszłości", a mianowicie w etapie (11/12) kiedy muszę przeteleportować się do Kingshill w Dawnej Chwale nie ma nigdzie portalu. Sprawdzałem filmy na youtubie, ale w miejscu, w którym powinien być portal niczego nie ma.
  Prosiłbym o pomoc.

  (Tutaj screen dla potwierdzenia: https://imgur.com/a/EbGe9Ff )
   
 9. BA_Orion

  BA_Orion Board Administrator Team Drakensang Online

  Pomoc znajdzie kilka postów wyżej - dokładnie tu.
   
 10. WOW1122

  WOW1122 Forum Greenhorn

  Dzień dobry. Chciałbym się dowiedzieć dlaczego nie ma w wersji x64 bitowej dźwięku oraz muzyki?
   
 11. Sakata

  Sakata Forum Apprentice

  Hej!
  Znów mam pytanko dla tych co nie mieli przerwy zapewne żałosne: Jak mam wejść na Staropole, w Kingszil tylko portal do zaułku jest, a Tabon ma jedynie wejściówki do zamku. I nie wiem też skąd pozyskać Skalne Dusze.
  Z góry dzięki za odpowiedzi :)
   
 12. WOW1122

  WOW1122 Forum Greenhorn

  Jak masz Katakumby to niżej mapy jest wejście.
   
  Sakata likes this.
 13. ŚwiętyzBostonuu

  ŚwiętyzBostonuu Forum Greenhorn

  Witam, wracam do gry po przerwie i podobno w ktoryms z patchy bylo dodane sporo mocnych jeweli, gdzie moghe je znalezc wraz z opisem? i gdzie najlepiej je farmic
   
 14. BA_Orion

  BA_Orion Board Administrator Team Drakensang Online

  Zapewne chodzi Ci o Aktualizacje 251 i event Awans bohatera. Jedną z nagród jest tam skrzynia z klejnotami. Ich opis znajdziesz tutaj.
  Jednakże warto zwrócić uwagę, że wspomniana skrzynia (a nawet 2) będą do zdobycia także w nadchodzącym wyzwania Festiwalu duchów - Powrót zza Grobu.
  No chyba, że miałeś na myśli klejnoty ze skrzyń w międzyświecie. Ich opis znajdziesz tu.
   
 15. makaron125

  makaron125 Forum Apprentice

  Czy osiągnięcia z dracania -> świat mroku -> krwawa blilioteka, krwawy brigavik itd, da się zrobić? Lataliśmy na normalu, bolesnym i rozlewie krwi - na żadnym z tych modów nie zaliczyło. Jak zrobic te osiągniecia?
   
 16. BA_Orion

  BA_Orion Board Administrator Team Drakensang Online

  Z tego co się dowiedziałem, to są możliwe do wykonania. Warunki są 3 - trzeba pokonać wszystkich przeciwników, w mniej niż 3 minuty i zrobić to na poziomie rozlew krwi.
  Skoro więc biliście na rozlewie, to albo za długo to robiliście, albo gdzieś w jakimś kącie został przeciwnik.
   
 17. makaron125

  makaron125 Forum Apprentice

  dzięki za info :)
   
  BA_Orion likes this.
 18. hefu

  hefu Forum Greenhorn

  Witam, skorzystałem dziś z Twojej podpowiedzi, gra się odpaliła ok, lecz nie działa płaszcz na 3h do eventu( dostałem płaszcz od razu czerwony, brak możliwości aktywacji) , jak ktoś chce skorzystać z płaszcza to lepiej niech poczeka na naprawę.
   
 19. BA_Bastet

  BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

  Po uruchomieniu gry najlepiej przestawić zegar na prawidłowy czas, aby eventowe zegary działały prawidłowo.
   
 20. pawtal

  pawtal Forum Greenhorn

  czy jest ktoś w stanie odpowiedzieć czemu receptury produkcji zniknęły.do tej pory mogłem prawie wszystko teraz tylko kamienie zwykłe runy ulepszone zaznaczam że przed hot mogłem robić kamienie do olśniewającego runy nawet legend
   

Share This Page