Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. WOW1122

WOW1122 Forum Greenhorn

Jak masz Katakumby to niżej mapy jest wejście.

Sakata likes this.
  2. ŚwiętyzBostonuu

ŚwiętyzBostonuu Forum Greenhorn

Witam, wracam do gry po przerwie i podobno w ktoryms z patchy bylo dodane sporo mocnych jeweli, gdzie moghe je znalezc wraz z opisem? i gdzie najlepiej je farmic

3. BA_Orion

BA_Orion Board Administrator Team Drakensang Online

Zapewne chodzi Ci o Aktualizacje 251 i event Awans bohatera. Jedną z nagród jest tam skrzynia z klejnotami. Ich opis znajdziesz tutaj.
    Jednakże warto zwrócić uwagę, że wspomniana skrzynia (a nawet 2) będą do zdobycia także w nadchodzącym wyzwania Festiwalu duchów - Powrót zza Grobu.
    No chyba, że miałeś na myśli klejnoty ze skrzyń w międzyświecie. Ich opis znajdziesz tu.

4. makaron125

makaron125 Forum Apprentice

Czy osiągnięcia z dracania -> świat mroku -> krwawa blilioteka, krwawy brigavik itd, da się zrobić? Lataliśmy na normalu, bolesnym i rozlewie krwi - na żadnym z tych modów nie zaliczyło. Jak zrobic te osiągniecia?

5. BA_Orion

Z tego co się dowiedziałem, to są możliwe do wykonania. Warunki są 3 - trzeba pokonać wszystkich przeciwników, w mniej niż 3 minuty i zrobić to na poziomie rozlew krwi.
    Skoro więc biliście na rozlewie, to albo za długo to robiliście, albo gdzieś w jakimś kącie został przeciwnik.

6. makaron125

makaron125 Forum Apprentice

dzięki za info :)

BA_Orion likes this.
  7. hefu

hefu Forum Greenhorn

Witam, skorzystałem dziś z Twojej podpowiedzi, gra się odpaliła ok, lecz nie działa płaszcz na 3h do eventu( dostałem płaszcz od razu czerwony, brak możliwości aktywacji) , jak ktoś chce skorzystać z płaszcza to lepiej niech poczeka na naprawę.

8. BA_Bastet

BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

Po uruchomieniu gry najlepiej przestawić zegar na prawidłowy czas, aby eventowe zegary działały prawidłowo.

9. pawtal

pawtal Forum Greenhorn

czy jest ktoś w stanie odpowiedzieć czemu receptury produkcji zniknęły.do tej pory mogłem prawie wszystko teraz tylko kamienie zwykłe runy ulepszone zaznaczam że przed hot mogłem robić kamienie do olśniewającego runy nawet legend

10. BA_Orion

Kiedy receptury zniknęły? Osiągnięcia w kategorii Wytwarzanie są oznaczone jako odblokowane? Najlepiej wrzuć tutaj zrzuty ze stołu oraz z osiągnięć, z kategorii Wytwarzanie.

11. pawtal

pawtal Forum Greenhorn

pisałem do pomocy tech problem zniknął dzięki

12. piątunio44

piątunio44 Junior Expert

Hejka:)
    Chciałam się zalogować do gry i zobaczyłam komunikat: Nadal trwają prace konserwacyjne, kod błędu 46
    Ktoś wie o co chodzi?
    Serwer Tegan

13. Gargamella

Gargamella Someday Author

U mnie za to kod błędu 21 - Wybrana mapa nie jest aktualnie dostępna. Wywaliło mnie rano jak byłam na pustyni i od tej pory nie mogę się zalogować. Zgłosiłam do pomocy technicznej. Serwer Grimmag.

Edit:
    Mam drugą, słabszą postać i ją zalogowałam. Postać sterczy w Ashraji. Potem wybrałam zmień postać i tę drugą, którą gram na co dzień zalogowało i znalazłam się w Hiraji.
    Jeśli masz na koncie inną postać spróbuj ją zalogować, jeśli była w innej lokalizacji.

Last edited: Oct 26, 2021
  14. dawid23234222

dawid23234222 Forum Greenhorn

Kiedyś była skrzynka i co 5 lvl się odnawiała. Założyłem nową postać a skrzynek nie ma ... Dłączego ? Były jakieś zmiany ? Czy druga postać na jednym koncie to powód ?

15. TL_Tyche

TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

Dobrze kombinujesz - to, że to druga postać jest właśnie przyczyną braku skrzynki, a właściwie braku misji na nią. I nie ma przy tym znaczenia, czy pierwsza postać jest aktywna czy też skasowana.

16. disaffect

disaffect Forum Apprentice

nie wiem czy to dobre miejsce ale co tam
    problem mam z zalogowaniem do gry po wybraniu serwera wyrzuca błąd "masz jakies problemy? skorzystaj z pomocy technicznej!" itp
    i znowu mam wybrac serwer potem blad serwer blad itd.
    jakies pomysly co zrobic?

edit
    pojawia sie to: https://ibb.co/BZDMRGq

rozwiazanie jest tu https://board-en.drakensang.com/threads/techniczne-porady-graczy.78076/ ale u mnie to nie dziala bo przy:
    - Active -> ISRG Root X1 -> Self-signed -> plik z rozszerzeniem .der - ten certyfikat jest juz zainstalowany itp
    - Active, limited availability -> ISRG Root X2 -> Self-signed -> plik z rozszerzeniem .der - tez zainstalowany!

stoje w miejscu

Last edited: Oct 29, 2021
  17. BKGREG

BKGREG Forum Greenhorn

klikasz prawym w ISRG Root X1 na "der" i wybierasz "Zapisz element docelowy jako...", zapisujesz plik na pulpit i uruchamiasz i pozniej juz zgodnie z objasnieniem na https://board-en.drakensang.com/threads/problemy-z-certyfikatem-podczas-uruchamiania-gry.84533/

Last edited: Nov 1, 2021
    disaffect likes this.
  18. scorpico

scorpico Forum Greenhorn

dzisiaj mimo przestawiania zegara nie mogę się zalogować , na jaką datę ustawić czas?

19. BA_Orion

Zamiast zmiany daty, zastosuj te porady.

20. Barakun91

Barakun91 Forum Greenhorn

Jakis czas temu był zapowiadany zupełnie nowy piracki event czy cos wiadomo wiecej?

Share This Page