Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
  1. Przyjaciel

    Przyjaciel Someday Author

    Co sie stało z dropem ja się pytam? ok. 100x sigrismar merc za klucze ubity i jedyne co dostałem to marne 13 oszlifowanych kamieni..
     
  2. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    Czyli za każdym razem nie dostałeś żadnego przedmiotu, składników bossa oraz innych typów kamieni, począwszy od zwykłego aż po królewski?
     
  3. Przyjaciel

    Przyjaciel Someday Author

    Dlaczego mi nie działą kod bonusowy "DELUXE4ALL" ? Przeciez pisze że do 2.04 jest możliwość skorzystania z kodu..
     
  4. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    Jeżeli już, to jest napisane, ale na pewno nie na polskim forum. Raczej mało śmieszny żart na 1 kwietnia.
     
  5. Przyjaciel

    Przyjaciel Someday Author

    Czy jest taka mapa "swiecaca jaskinia" albo "jarzaca jaskinia"? w kazdym razie cos w tym stylu.. Nie moge znalezc takiej mapy, moze jest jakis teleport na ta mape?

    Z gory dzieki za odp.
     
  6. Sandofdesert

    Sandofdesert Advanced

    Kopalnia Hugona po lewej stronie jest wejście do Jarzącej się Jaskini
     
  7. Ennika

    Ennika Advanced

    Tak jak napisał Sandofdesert, wejście jest w Kopalni Hugona ale pojawia się po wykonaniu misji.

    cytat z wątku:
    "Jarząca się Jaskinia
    Aby móc wejść do Jarzącej się Jaskini, gracz musi odwiedzić Jarlshofn oraz zakończyć misję “Nowe odkrycie”, zleconą przez Mistrza produkcji Roxanę. Po zakończeniu cyklu misji, wejście do Jarzącej się Jaskini będzie się znajdować w Kopalni Hugona. [Zwróćcie proszę uwagę na zmianę koloru misji z zielonej (misja związana z Produkcją) na żółtą (misja związana głównym wątkiem)].
    Aby wejść do Jarzącej się Jaskini, potrzebne jest Zepsute narzędzie uniwersalne.
    Podczas używania Narzędzia uniwersalnego, oprócz składników otrzymacie Zepsute narzędzie uniwersalne, bezpośrednio do sakwy z kluczami."

    https://board-en.drakensang.com/threads/aktualizacja-248.83401/ link do wątku
     
    TL_Tyche likes this.
  8. rosolekjest

    rosolekjest Forum Greenhorn

    Witam, wiadomo może kiedy będzie kalendarz eventów na ten tydzień?
     
  9. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Nie tak całkiem dawno pojawiły się nowe daty eventów - zapoznaj się z tym postem.
     
  10. WierzbiKk_

    WierzbiKk_ Forum Greenhorn

    Cześć Wam, mam problem taki że wczoraj zacząłem grać na nowym koncie zrobiłem czarodzieja dobiłem 19lvl i skończyłem grać na ten dzień. Dziś rano wchodząc na konto zdziwiłem się bo moim oczom ukazał się PUSTY widok, nie ma żadnej postaci ani nic . Nowe konto, brak czegokolwiek. ktoś umie pomóc ?
     
    Last edited by moderator: Apr 8, 2022
  11. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Najprawdopodobniej postacie są bezpieczne na innym serwerze. Upewnij się, że przy logowaniu wybierasz właściwy serwer. Jeżeli po przeszukaniu wszystkich nie odnajdziesz swojej postacie, to zgłoś się do Pomocy Technicznej.

    Post przeniosłem do pytań ogólnych, nie było potrzeby tworzenia osobnego wątku. Czcionka została zmniejszona, do regulaminowej 4.
     
  12. i476

    i476 Forum Greenhorn

    Witam,
    Gdzie zdobyć lub jak wycraftować ,,Płaszcz siły'' ,który podwaja ilość pozostawionych przedmiotów podczas wykonywania misji pobocznych??
     
  13. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    Tego płaszcza nie da się już zdobyć.
     
  14. Przyjaciel

    Przyjaciel Someday Author

    Pytanko.. koledzy probuja wejsc ze mna do bossa - Sargona i wrzuca ich na inna mape, jaki jest tego powod? Pomocy :D
     
  15. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    Aby walczyć z reinkarnacją Sargona (a tym samym trafić na tę samą mapę), należy mieć ukończoną misję "Powrót okropieństw".
     
  16. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    -kiler5- - proszę, abyś nie wysługiwał się modami jeśli nie chce Ci się czegoś zrobić. Post usuwam, nie ma on żadnego związku z tematem. Jeżeli chcesz wyrazić swoją opinię na temat aktualizacji, to jest do tego przeznaczony stosowny temat. Jestem forumowiczem od dłuższego już czasu, powinieneś to wiedzieć.
     
  17. Glogi

    Glogi Junior Expert

    Mam takie pytanie. Używam w grze obu dział zautoamtyzowanych. Kiedy są zresetowane wszystkie skille po najechaniu kursorem myszy na ikonę działa zautomatyzowanego wyświetla mi się że czas oczekiwania na ponowne jego użycie to 6 sekund ( mam klejnoty koncentracji te skracające czas odnawiania się skilli zrobione na maksa plus efekty z wiedzy). Jest tam też przy ikonie działa zautomatyzowanego taka synergia z której wynika że każdy poziom działa taktycznego skróci czas oczekiwania na kolejne użycie działa zautomatyzowanego o jedną sekundę. Czyli teoretycznie powinienem podnosząc 6 poziomów działa taktycznego skrócić kolejne użycie dział zautomatyzowanych do zera a tak nie jest. Muszę wydać 10 punktów skilli podnosząc poziomy działa taktycznego żeby osiągnąć wyżej opisany efekt synergii w działach zautomatyzowanych, dla czego tak się dzieje ? Może to błąd ?
     
    Last edited: Apr 21, 2022
  18. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    Obawiam się, że jest to liczone nieco inaczej. Bazowy cooldown dla działa zautomatyzowanego wynosi 10 sekund. Na to wpływasz wspomnianą synergią z działa taktycznego oraz klejnotami, przy czym najpierw obniża synergią, dopiero potem wchodzą wartości procentowe.

    Czyli wrzucając 6 punktów w działo taktyczne i posiadając 5 legendarnych klejnotów koncentracji, mamy wzór: (10 - 6) * (1-0,375) = 2,5 sekundy.
     
  19. Przyjaciel

    Przyjaciel Someday Author

    Mam pytanie odnosnie "Smoczych kosci".. rozumiem ze wypadaja one z Mortisa, ale jak to dziala? musze aktywowac ten eliksir na smocze kosci i co potem? Ile ich wypada i na jakim poziomie trudnosci?
     
  20. Glogi

    Glogi Junior Expert

    Tak rozumiem to że może być jakieś wachniecie pi razy drzwi gdzie coś będzie się naliczało od jakiejś podstawy bez jakiegoś modyfikatora ale w moim przypadku zdejmując całkiem klejnoty koncentracji z postaci dokładnie tyle samo muszę wydać czyli 10 punktów na 10 poziomów działa taktycznego w porównaniu do tego stanu kiedy te klejnoty mam założone na swojej postaci żeby doprowadzić do wyżej wymienionego efektu synergii w którym kolejne działo zautomatyzowane będzie miało cooldawn zerowy. Mam wrażenie jakby synergia ze skilli szła zupełnie innym torem od bonusów z klejnotów koncentracji. To tak jakby za każdym razem dla obu tych źródeł cooldawnu naliczanie było brane oddzielnie i odliczane od tych 10 sekund bazowych wartości a ostateczny wynik był brany ten najlepszy. Czyli jakby jakby cooldawn się w ogóle nie sumował.