Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
 1. Geraldinio

  Geraldinio Advanced

  Wczoraj na 8 prób wejścia, raz się udało. Dziś kilkanaście prób, 0 szans, kod błędu 36. Czy w związku z całkowitym brakiem możliwości zrobienia eventu "chciwość przemytnika" twórcy przewidują jakieś rekompensaty?
   
 2. Aikid

  Aikid Forum Apprentice

  mam to samo cały czas "kod błędu 36"
   
 3. AdrianRAMBO

  AdrianRAMBO Forum Greenhorn

  Dokladnie to samo dzieje sie u mnie. Dzisiaj od godziny 17.00 dziesiatki prob i albo laczy w nieskonczonosc albo wreszcie wychodzi Kod bledu 36: serwer przepelniony! Jedynie o polnocy bylo w miare ok na wszystkich "europejskich" serwerach (Grimmag, Werian i Here).
  Przeciez to malutka mapka z jednym bossem, jak mozna to skopac?
   
 4. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Nie ma już dalej żadnych zadań, z których wykonaniem trzeba czekać do konkretnie wyznaczonego okresu czasu.

  Event przemytników został błędnie włączony w dwóch oknach - jednak wykonać da się tylko ten pierwszy z większą liczbą mrocznych monet w pasku postępu. Błąd ten zostanie naprawiony już po zakończeniu tego wydarzenia, aczkolwiek dla Was jest jeden mały plus z tej sytuacji, bo dzięki temu możecie otrzymać nie jedną, a dwie pożywki dziennie na Kryjówkę Przemytników.
  Odnośnie drugiego pytania - nie jest to obecnie możliwe.

  Jeśli chodzi o błędy związane z kodem 36, to obecnie trwają prace naprawcze w związku z jego wyskakiwaniem. Ciężko jest mi jednak określić, kiedy możemy spodziewać się jego rozwiązania i czy zostaną podjęte jakieś dodatkowe działania z powodu nie tylko problemu z kodem 36, ale też innych problemów, utrudniających grę członkom społeczności.
   
  Geraldinio likes this.
 5. TL_Tyche

  TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

  W kwestii błędów 36 - problem został zgłoszony od razu w momencie pojawienia się pierwszych zgłoszeń. Tak jak Yahiko już wspomniał, nie jest znana data naprawienia wspomnianego błędu, o ile w ogóle zostanie podjęta próba. Większe obciążenie serwerów wynika z trwających eventów Sargona oraz Przemytników, serwery nie radzą sobie z przetwarzaniem tak wielu informacji związanych z przechodzeniem między mapami. Jesteśmy tym tak samo sfrustrowani oraz rozczarowani jak Wy, z drugiej strony zdajemy sobie sprawę z realiów - stabilności serwerów nie da się naprawić z dnia na dzień. Liczymy jednak na to, że działania w kierunku poprawy wydajności serwerów zostaną podjęte jak najszybciej, by najbliższy "większy" event odbył się bez większych zakłóceń.

  Z mojej strony mogę jedynie przeprosić graczy za zaistniałą sytuację oraz zapewnić, że Wasz feedback jest przekazywany na bieżąco. W przypadku pojawienia się jakiejkolwiek informacji zwrotnej, niezwłocznie przekażemy ją naszej społeczności.
   
  Geraldinio and BA_Yahiko like this.
 6. kasadin85

  kasadin85 Someday Author

  To co pogrubiłem jest najlepsze:D a co do naprawy serwerów to da sie to zrobic błyskawicznie tylko trzeba zainwestować i tyle
   
 7. nunspi

  nunspi Forum Apprentice

  Więc jak wyjaśnić fakt że, schodzi się nieraz ewent pełnia /nów księżyca i jest Sargon np i jakoś serwery działają?
   
 8. kasadin85

  kasadin85 Someday Author

  Nie wiem co oni robia , ale cały zcas skacze ping miedzy 20 a 110 a jeszcze event sie nie zaczał, to strach pomyślec co będzie na evencie!!!
  Powoli moja cierpliwośc sie konczy i chyba zcas powiedzieś sajonara, bo po co płacic za deluxa jak oni maja w nosie działanie tej gry!!
  I prosze nie pisac , że wina kompa bądź internetu bo akurat to i to mam bardzo dobre w innych grach tak nie ma!
  Jak tak chca bardzo odstraszyc ludzi od gry to niech wyłącza to dziadostwo i będzie po problemie!!
   
 9. Geraldinio

  Geraldinio Advanced

  Jak to mawiał mój profesor na studiach, gdy nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Kup Deluxe, namów jeszcze ze setkę znajomych, to kasa na mocniejszy serwer pewnie się znajdzie. Mnie odpowiedź TL_Tyche w pełni przekonuje, no ale pracuję w branży IT od 30 lat, więc całkowicie rozumiem takie kwestie. Dostaliśmy przez zdublowany event 2 wejściówki ekstra, więc proszę nie marudzić i rozejść się do robienia dziennego :D
   
 10. Ennika

  Ennika Advanced

  Ja mam kilkuletni komputer i daje radę. Standardowy lag 21.59, wczytywanie map oczywiście też długawe ale poza tym eventy przebiegały normalnie. Lagi i zawieszki czasem irytujące, czasem zabawne. Taki urok tej gry ;)

  Dlaczego mają wyłączać? Możesz usunąć klienta z pulpitu i będziesz miał po problemie. :rolleyes:
   
 11. krzysztopor

  krzysztopor Forum Greenhorn

  mam problem z bossem herald of the underwold nie mogę zadać mu obrażeń i czy jest na niego jakiś specjalny sposób
  mam 30lvl i gram rycerzem / warriorem


   
 12. DziadekJohnson

  DziadekJohnson Forum Greenhorn

  Gdzie jest kod bonusowy za ankietę?
   
 13. BKGREG

  BKGREG Forum Apprentice

  No to juz jest chamstwo. Bez zadnego powiadomienia skasowali moj post na temat "pytanie o tlumaczenie ankiety na Polski"...
  Tyle sie czyta tutaj o tym ale teraz czlowiek sie na wlasnej skorze przekonuje, ze nie ma czegos takiego jak wolnosc wypowiedzi a to bylo tylko zapytanie.
  Komu to przeszkadzalo?

  Ps. DziadekJohnson Nie zdziwie sie jak Twoj post i zapytaie tez poleci do kosza
   
  -turok1999- likes this.
 14. natalama

  natalama Forum Greenhorn

 15. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Po prostu takie ankiety nie są tłumaczone na inne języki. Wymagałoby to utworzenia kilku kolejnych ankiet z tymi samymi pytaniami w różnych wersjach językowych, co po prostu wydłużyłoby im czas analizy wszystkich wyników, a tak to mają wszystkie odpowiedzi w jednym języku, w jednym pliku... A dlaczego zostało usunięte? Prawdopodobnie z powodu uznania pytania za takie, na które samą odpowiedź się zna.
  Kod wyświetla się na pierwszej strony owej ankiety.
  Prawdopodobnie może to być problem z pobieraniem plików. Jeśli problem nadal występuje, to spróbuj typowo wyczyścić pliki folderu DSOClient z folderu %temp%. Pozwoli to na ponowne właściwe pobranie plików.
   
 16. BKGREG

  BKGREG Forum Apprentice

  Doprawdy?...ja nie wiedzialem dlatego zapytalem i wystarczylo tak odpowiedziec a nie do kosza. Jesli tak bedziecie postepowac to stracicie Nasz szacunek do Was.
   
 17. DziadekJohnson

  DziadekJohnson Forum Greenhorn

  Czyli, że jak nie zauważyłem kodu podczas wypełniania ankiety to teraz już nie mam możliwości go zdobyć? Drugi raz na ankietę nie mogę wejść :/
   
 18. natalama

  natalama Forum Greenhorn

  Nie pomogło ;(
   
 19. Ennika

  Ennika Advanced

 20. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Spróbuj jeszcze zerknąć do TEGO miejsca i działać według instrukcji zamieszczonych na stronie.

  Knopers - Twój post zostaje usunięty za off-top.