Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
  1. Glogi

    Glogi Junior Expert

    Skoro większość poszła cisnąć Dragana to zastanawia mnie czemu błąd 36 zaczął mi się pojawiać na Maze of Blaze a przed wprowadzeniem eventu kiedy ludziska tam więcej biegali tego błędu nie było ?
     
  2. Magiczny

    Magiczny Forum Apprentice

    kasa ma sie zgadzac za premium i mroczne
    jak sie nie zgadza to po co naprawiac gre
    kazdy wie ze gameforge niszczy gre za gra ( to cud ze drakensang jeszcze nie zamkneli ale to kwestia czasu ) i to sie nie zmieni dopoki nie zlikwiduja tej firmy lub nie zmieni wlasciciela
     
  3. marcel_44

    marcel_44 Forum Apprentice

    nic się nie zmienia, co by ktoś nie napisał, ludzie chcą w to grać a są olewani bo jak można nazwać taką sytuacje jak płace luxa ok to nie jest majątek ale co za to mam, grę która bez przerwy się wiesza...
     
  4. Geraldinio

    Geraldinio Advanced

    Dlaczego amulet z Placu boju Czarnych Rycerzy wypadł mi na 100 poziomie, mimo, że biłem na rozlewie? Jak wchodziłem, to pokazywało mi w potencjalnych nagrodach 140 poziom, to już są jaja jakieś... :/
     
  5. Shinigami_01

    Shinigami_01 Forum Greenhorn

    Z tego co wiem ten na 100 lvl jest jako nagroda za osiągnięcie za ubicie placu. Na 140 można wydropić, a najlepiej złożyć sobie ze spalonej tkanki. Tkanka dropi na solowej i grupowej mapie z Draganem.
     
  6. Geraldinio

    Geraldinio Advanced

    Wcześniej było tak, że przy pierwszym wejściu był gwarantowany amulet na poziomie, na który wchodzę, warunek był taki, by nie paść.
     
  7. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    I tak jest, ale tylko w przypadku pierwszego ogólnie ubicia placu boju na danym poziomie trudności. Jeśli np. już otrzymałeś amulet z osiągnięcia za przetrwanie na placu boju na rozlewie w ubiegłorocznej edycji, to za wyczyszczenie placu na tym samym modzie w tegorocznej edycji już nie dostaniesz amuletu - chyba, że dropnie z któregoś z przeciwników.
    Jeśli amulet pochodzi z osiągnięcia - to on będzie na 100 poziomie, jeśli natomiast będzie on upuszczony przez jednego z przeciwników - wtedy powinien być na 140 poziomie. Jeśli go podnosiłeś z ziemi, a mimo tego jest on na 100 poziomie, to oczywiście jest to błąd, aczkolwiek prosiłbym o potwierdzenie sposobu jego zdobycia.
     
  8. Geraldinio

    Geraldinio Advanced

    Wpadło samo, więc z osiągnięcia. Swoją drogą, szkoda, że nie ma takich informacji w poradniku, nie zażynałbym się na rozlewie. Czy ze setem Dragana też raz w życiu wpada komplet?
     
  9. Lalek1963

    Lalek1963 Forum Apprentice

    to ze zawiesza się gra to jedno, ale może moderacja na zgłoszenie mogła by zwracać dzienną stratę na rozlewie fragmentów i pereł, pewnie uprawniona osoba może to stwierdzić w zapisach gry ( albo i nie może, nie znam się)
     
  10. robert22m

    robert22m Forum Greenhorn

    czy Mod ma jakieś info kiedy to zostanie naprawione DSO tzn błąd 36? Pisałem do Support ale dużo się nie dowiedziałem napisali ze problem znany i nie są w stanie niczego konkretnie powiedzieć co dalej ale to trochę olewanie graczy bo np. tak jak ja od 1 maja nie można swobodnie za grać i wykonać podstawowych misji. Wywala z map a za tym idą czerwone wzmocnione perły i czarne do mapek pobocznych....Ktoś odda mi to? a co z premkami jak są wykupione przepadną a czas leci....
     
  11. scorp13

    scorp13 Forum Apprentice

    no do cholery jasnej czy tą gra zarządzają sami dyletanci , jak mamy zrobić ten event skoro wejście na zamek graniczy z cudem a zmiana mapy na 01-04 jest niemożliwa bo wywala do miasta .Ruszcie w końcu głową i to naprawcie. Tracimy tylko czas , perły na wejścia i kasę wydaną na premkę a otrzymaliśmy totalny bubel!!! Czekam na konkretną odpowiedź kiedy zostanie to naprawione.
     
    tozagol likes this.
  12. piątunio44

    piątunio44 Active Author

    klient niedostępny- chciałam sobie zagrać a tu taka niespodzianka
     
  13. Ennika

    Ennika Active Author

  14. Error36

    Error36 Forum Greenhorn

    No graczy terroryzuje kod 36, a update związany ze steam. Po przeglądzie forum znalazłem posty z 2021 r. informujące o tym błędzie. Także od 1-2 lat naprawiają . Wniosek sam się nasuwa mają to głęboko w rzyci. Jeszcze nie cały miesiąc terroru dobrze, że się wstrzymałem z kupnem deluxa.
     
  15. hucpa

    hucpa Forum Apprentice

    to taki żarcik z tą "dostępnością".. "36" rządzi.....
     
  16. BlackBlond

    BlackBlond Junior Expert

    G.Turnau śpiewał- nie stało się nic

    proponuję nominować grę do programu usterka lub będzie pan (gracz) zadowolony- o wiedzy informatyków bp się nie wypowiadam
     
  17. hucpa

    hucpa Forum Apprentice

    śpiewał też "i nie stanie się nic, aż do końca".. ;) a ten chyba coraz bliżej..
     
  18. szyszak2222

    szyszak2222 Forum Apprentice

    ludzie urwał ile można olewać ludzi płacę luxa i za to mam co ? błąd 36 na okrągło to jest moim powrotem czyste złodziejstwo i tyle
     
  19. Lalek1963

    Lalek1963 Forum Apprentice

    nie ma lepiej po przerwie technicznej?

    po 15 min gry, ,, połączenie jest nawiązywane"

    po zawieszeniu się ,wejście ponowne do zamku graniczy z cudem
     
    Last edited: May 5, 2023
  20. robert22m

    robert22m Forum Greenhorn

    jak było tak jest....dalej bład 36 na mapkach pobocznych 001-004....Zostali zatrudnieni ludzie bez żadnych kompetencji. Wprowadzili jakiś hotfix co nic nie daje i myślą za załatwili sprawe....a perły się traci za każdym razem po 110 szt za wejście....kto mi to odda?