Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
 1. buszek42

  buszek42 Forum Greenhorn

  O tak dołączam sie do postu :)
   
 2. BlackBlond

  BlackBlond Junior Expert

  witam
  2,02,2024 godz 19,30 serwer grimmag umarł brak możliwości zalogowania- chyba nie na stałe bo jak tak będą naprawiać ?
   
 3. Dekso

  Dekso Someday Author

  Dziś powtórka z wczoraj, masakryczne lagi, ping dochodzi do 1000 ms.
   
 4. AMONUM

  AMONUM Someday Author

  Cześć, czemu pomimo wykupienia za Mroczne monety maksymalnego poszerzenia inwentarza oraz skrytki, nadal mam ofertę kupna za prawdziwe pieniądze takich ów pakietów? Jeśli więc kupię za realną gotówkę doda mi jeszcze to dodatkowe jakieś zakładki i miejsce? Bo w takim razie co się stanie z tymi pieniędzmi przepadną?

  I o co chodzi z wydarzeniem - Kryjówka przemytnika (wersja z 24.000 mrocznych monet)?
  Wyjaśni ktoś? A do tej pory jakie były wersje, więc dzielimy to na 2 wersje tego wydarzenia?
   
 5. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Wtedy prawdopodobnie kasa przepadnie lub pakiet poleci na postać, gdzie tego rozszerzenia nie masz wykupionego, bo raczej nikt nie pomyśli o tym, że jak ma się maksymalnie wykupione poszerzenia, to że może ich dokupić więcej... Zgłosimy to oczywiście, z racji iż taka sytuacja nie powinna mieć miejsca.

  Jeśli chodzi o Kryjówkę Przemytnika to ogólnie jest tak, że one są o różnych wielkościach. Największy pasek postępu możesz mieć na bodajże 114000 mrocznych monet i 6 portali do Kryjówki Przemytnika. Info o tym, że to jest wersja z 24000 mrocznymi monetami, sugeruje, że ten pasek postępu będzie mniejszy do wbicia i liczba portali do zdobycia z niego również będzie mniejsza. O ile dobrze pamiętam, 24000 mrocznych monet to pasek z max. 4 portalami.
   
 6. Harvalien

  Harvalien Forum Greenhorn

  Cześć, czy coś z tym lagiem będzie zrobione? Problem trwa już 3 dni. Tak się nie da się grać :(
   
 7. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Obecnie wiemy tylko tyle, iż były podejmowane prace naprawcze dotyczące tych lagów, a także najświeższą informacją jest to, iż z tego powodu wydłużono czas trwania akcji specjalnej Pokonaj Niezwyciężonego o 2 dni.
   
 8. BlackBlond

  BlackBlond Junior Expert

  witam
  obecna sytuacja w grze nie jest zaskoczeniem lagi były i są ,samowolne wylogowania są
  brak płynności ruchu ( możliwe ze postać ma kamień w bucie)
  zadawanie szkód mobom w ilości 0 szkód - ale moby mnie kąsają

  na arenie pokonaj niezwyciężonego podczas walki z biała królowa pająki klonują się w niewyobrażalnej ilości

  czy coś z tym cyrkiem (grą) będzie zrobione

  Yahiko- to ze prace naprawcze były podejmowane to wiemy od kilku lat
  mnie a i zapewne innych interesuje czy próby naprawy się powiodły i część błędów zaniknie.
  na całkowita naprawę brak nadziei
  osobiście nie chcę przedłużania wydarzeń tylko zadowolenia z gry
   
  tozagol likes this.
 9. Muruburu

  Muruburu Forum Apprentice

  Tez to zauwazylem, gram magiem, serwer Heredur. Czasami jak przeciwnik jest bardzo blisko, nie zadaje obrazen i/lub czasami co 5-10 cios wchodzi.
  Ale jesli zrobie jeden krok gdziekolwiek to juz wszystko dziala jak powinno.
   
 10. szyszak2222

  szyszak2222 Forum Apprentice

  tylko co to przedłużenie wnosi skoro grać nie idzie
   
  tozagol likes this.
 11. AMONUM

  AMONUM Someday Author

  Czy to kolejny błąd że gdy użyje składników z bossa te żółte na poziomie Rozlew, to rudy nie mogę użyć innej niższej już do zaklęć jak tylko z tego Rozlewu? Bo chciałem wsadzić z Bezlitosnego lecz stół to odrzuca. A opis mnie trochę w błąd wprowadza - nie zaprzecza takiej kombinacji.
   
 12. RafalinhoCK

  RafalinhoCK Advanced


  Jak robisz itemki z rudy z rozlewu i ze składników z bossa też z rozlewu to wiadomo ze musisz użyć rude z rozlewu nie inaczej . Nie możesz użyć rudy niższej jak chcesz sobie zrobić itemek z rozlewu , musi być ruda z rozlewu .
   
 13. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  To jest zamierzone i ma Pan o tym informację w instrukcji na stole warsztatowym.
   
 14. .killer.

  .killer. Junior Expert

  Mam pytanko odnośnie dwóch ukrytych osiągnięć w kategorii Dracenia -> Duria ,,Uprowadzeni Ludzie" oraz ,,Respekt Bogini".
  Jak je odblokować? Mam zrobione wszystkie zadania złote i zielone. Wszystkie pozostałe mam odblokowane, tylko te dwa gdzieś się schowały :D

  [​IMG]
  Przeszukałem każdą mapę i nic. Ta niunia koło Beracha nie ma nic dla mnie też :)
   
 15. Saawaa

  Saawaa Forum Greenhorn

  Witam. Mam pytanie. Mam 35 lvl. Questa "Produkcja" - Kościana Wyrocznia 1/2 i wchodze do Loch Dusz i w ogole nie dropia mi kosteczki,. ktorych trzeba zebrac 60 sztuk. Ktoś pomoze ? Saawaa
   
 16. AMONUM

  AMONUM Someday Author

  Czemu u Kowala w dostosowaniach mogę używać skinów skórek broni 1h typu Powiernik życia, Jadowita Zemsta Arachny i Gniew Cieni. Natomiast w osiągnięciach nie mam nabitych dla tych broni 999 zabójstw owych przeciwników ani punktów z danego osiągnięcia. W tych 3 przypadkach mam 0/999, bo na razie nie używam wgl 1h, ale z ciekawości sprawdzałem właśnie to?
   
 17. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Odpowiedź jest dość prosta - jeśli masz odblokowane skórki z efektami na tych broniach, mimo braku ukończenia osiągnięcia do nich, to najprawdopodobnie jesteś graczem z trochę większym doświadczeniem (co najmniej 5-letnim, tak przypuszczam). Jeśli spróbowałbyś trochę poszperać pamięcią kilka lat wstecz, to być może przypomniałaby Ci się jedna rzecz, której obecnie nie ma już w grze, a mianowicie chodzi mi o Łzy Stwórczyni. Jeśli nie pamiętałeś o istnieniu takiej rzeczy - spokojnie, mi też zajęło chwilę, aby sobie przypomnieć o ich istnieniu.
  Nawet udało mi się znaleźć ogłoszenie napisane przez naszą koleżankę BAstet o ich usunięciu, do którego po prostu Cię odsyłam TUTAJ.
  Pozdrawiamy cieplutko :)


  Przed chwilą sprawdzałem, dropią normalnie z nieludzkich strażników lochów i nieludzkich strzelców.
  Może być tak, że niektóre starsze osiągnięcia z tych misji mogą być już niewykonalne. Kojarzy mi się, że kiedyś liczbę misji w początkowych regionach po prostu trochę redukowano.
  Niemniej jednak popróbowałbym jeszcze pochodzić po Kingshillu/Grimfordzie/Schronieniu Weriana/Obozie Oporu i okolicach i poszukać, może któryś NPC jeszcze oferuje jakieś misje, które na mapie, z racji zbyt dużej różnicy poziomów, już się nie wyświetlają.
   
  Last edited: May 17, 2024
  AMONUM likes this.
 18. AMONUM

  AMONUM Someday Author

  No tak, lecz z tego opisu https://board-en.drakensang.com/threads/lzy-stworczyni.78411/ wynika że te osiągnięcia na dane skórki powinno mi zaliczyć lecz tak się nie stało i pomimo to muszę od nowa nabijać trochę szkoda.
   
 19. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Nie, osiągnięć Ci nie zaliczy. Zaliczy Ci tylko odblokowanie efektu. To jest zasadnicza różnica. Zacytuję Ci to: wszelkie efekty aktywowane na broniach przed aktualizacją 223 zostaną umieszczone w nowej wersji opcji Dostosowanie (Customization)
  Nie ma tu nic wspomnianego o osiągnięciach.
   
 20. ZabijMnieGlino

  ZabijMnieGlino Padavan

  Hej. Gdzie mogę zebrać wołowinę ?