Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
 1. Patryk16285

  Patryk16285 Forum Apprentice

  Jak ustawić grze Drakensang Online, priorytet internetowy żeby internet skupiał się w większości na tej grze (Windows 10)
   
 2. modrzejkuz

  modrzejkuz Junior Expert

  QoS na routerze
   
 3. -Tomasz-79

  -Tomasz-79 Forum Apprentice

  Bohaterowie Dracanii!


  Zauważyliście zapewne, że Wasze zabytkowe przedmioty zostały opatrzone taką adnotacją

  [​IMG]
  Wraz z nadchodzącym rozszerzeniem zostaną one przez skrypt usunięte i zamienione na glify potęgi. Tylko przedmioty tak oznaczone zostaną przetopione, żadne inne.

  Jeżeli dodaliście do tych przedmiotów gniazda - mroczne monety zostaną za to zwrócone, w standardowej kwocie. W przypadku przedmiotów, jak np Płaszcz mocy, gdzie zainwestowana kwota była dużo wyższa, Producent nie przewiduje dodatkowej rekompensaty.


  UWAGA: Nie usuwajcie ich samodzielnie, gdyż nie otrzymacie wtedy rekompensaty!

  dziękuję za szybką informacje .....skoro jakieś 2 tygodnie temu już się takie info pojawiło na przedmiotach ....cóż widać że Moderatorzy w Polsce działają bardzo dobrze ....... ja już rekompensaty nie dostane ...
   
  Last edited by moderator: Oct 21, 2020
  modrzejkuz likes this.
 4. BA_Bastet

  BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

  Gwoli wyjaśnienia: znajdź tę informację gdziekolwiek opublikowaną z wcześniejszym terminem. Nie ma? Bo jej nie otrzymaliśmy! Nikt, żadna ekipa. Także wstrzymaj się z takimi uwagami, bo są zwyczajnie krzywdzące i biją w tę samą, nudną, od lat graną melodię "polska ekipa jest zła".

  Mnie opóźnienie także delikatnie mówiąc zdenerwowało. Zgłosiłam wniosek o możliwość manualnego zwrotu mrocznych graczom, którzy usunęli przedmioty ze slotami pomiędzy aktualizacją a wczorajszym ogłoszeniem. I wiesz co? Nikt inny o to nie poprosił. Żadna z ekip.
  No ale zła ekipa.. fuj!
   
  Last edited by moderator: Oct 21, 2020
  Seni0rita likes this.
 5. wojtekwjk

  wojtekwjk Padavan

  W związku z powyższym mam pytanie, co się w takim bądź razie stanie z klejnotamia/runami włożonymi do takich przestarzałych przedmiotów ? Kilka takich przedmiotów traktuje jako magazyn na różne duperele i nie wiem czy wyciągać je przed aktualizacją czy nie trzeba się obawiać że razem z przedmiotami przepadną i one.
   
  BKGREG likes this.
 6. BA_Bastet

  BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

  Wątpię. Takiej sytuacji nigdy nie było, przedmiotów nie da się przetopić z kamieniem w środku. Jestem pewna, że skrypt je wyłuska i wrzuci do inwentarza. Ale dopytamy :)
   
 7. darkmanual

  darkmanual Forum Greenhorn

  Witam wiec zauważyłem mały problem dość uciążliwy ale po kolei:
  serwer to grimag poziom napewno dreczacy i smiertelny (moze inne tez )
  jak gram w grupie (zazyczaj w 2 osoby) to na roznych mapach ostatnio na festiwalu duchow przy wejsciu na sciezke mrocznej kniei osoba ktora wchodzi jako druga na mape zostaje wyzucona mocno do przodu gdzie czesto juz sa potworki ktore robia duza krzywde a nawet potrafia ubic grajac w jednym pomieszczeniu wyglada to tak ze wchodzi jedna osoba i czeka przy wejsciu druga osoba wchodzi i podczas ladowania jest wyzucana do przodu a mapa sie niby laduje ale widzac monitor drugiego uzytkownika widzialem jak pojawia sie moja kropka i biegnie do przodu i potworki juz mnie atakuja a po chwili dopiero pokazuje sie u mie obraz tak samo jest jak osoba z ktora gram wchodzi jako druga ja tez wyzuca do przodu jak ja jestem pierwszy ma to po czesci zwiazek z dlugim ladowaniem map (mi sie laduja duzo dluzej to samo wifi ale moze moc sprzetu mam troszke gorsza) ale samo ladownie mi nie przeszkadza jesli nie bedzie mnie wyzucac do przodu :)

  PS dzieki za fajna gre i sorry za brak interpunkcji i ortografy itp
   
 8. modrzejkuz

  modrzejkuz Junior Expert

  Nie jest to związane ani z konkretną mapą ani z jej poziomem. Działa system kolizji z obiektami dlatego którąś z postaci "wyrzuca dalej". Po prostu któryś z graczy stoi blisko wejścia i kolejny wchodzący nie ma miejsca. Niech pierwszy wchodzący po wejściu odsunie się troszkę dalej aby zrobić przy wejściu miejsce dla kolejnej postaci .
   
 9. WhiciaQ

  WhiciaQ User

  Witam, posty przeniosłam w bardziej odpowiednie miejsce.
   
 10. BA_Bastet

  BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

  Oto co się udało dowiedzieć:

  Pytanie: Jak dokładnie zadziała skrypt usuwający przedmioty w czasie dodawania rozszerzenia treści "Mroczne dziedzictwo"?

  Odpowiedź:
  1. usunie i zwróci wszystkie glify zainwestowane w przedmiot
  2. usunie z przedmiotu i umieści w inwentarzu wszystkie kamienie szlachetne, runy oraz klejnoty
  3. zrekompensuje zakup dodatkowych slotów w usuwanych przedmiotach
  4. "przetopi" pusty przedmiot, dodając wartość przetopu do sakwy walutowej.

  Czego nie udało się jeszcze ustalić:
  1. stawek za sloty - na pewno nie uda się uzyskać starych cen slotów (np horrendalnie wysokiej ceny za ostatni slot w Płaszczu Mocy), ale nie wiemy jeszcze ile mrocznych gracze otrzymają za zainwestowaną wcześniej walutę
  2. czy uda się zrekompensować sloty graczom, którzy usunęli przedmioty pomiędzy aktualizacją a ogłoszeniem rekompensaty.

  Rozmowy na temat punktu drugiego są bardzo .. hm.. intensywne.

  Co wiem także:
  1. Niestety, jeśli przedmiot był zakupiony za drakeny waluta ta nie zostanie w żaden sposób zrekompensowana.


  Relację z pola walki przekazał Wam kot
  Pozdrawiam.
   
  wojtekwjk likes this.
 11. bartton

  bartton Forum Greenhorn

  Last edited: Oct 22, 2020
 12. Jasiu111

  Jasiu111 Forum Pro

  Szansa to 100%, ale pod pewnym warunkiem. Nie bez powodu, na mapie lokalizacje są oznaczone różnymi kolorami - jajka występują w szablonach. Dany kolor, to jeden szablon występowania.
   
 13. Afkaserious

  Afkaserious Forum Apprentice

  Jestem na etapie zbierania tych jaj i nie wiem czy jak sie uzbiera te 100 jaj do osiagniecia to co z nimi potem sprzedac je czy da sie cos innego jeszce zrobic? Jest jeszcze jedno osiągniecie obok tego z tymi jajami, trzeba znalezc jakiegos raptora w kolebce życia, niestety nie wiem kiedy on sie pojawia chodze tam co godzine przez dobry tydzien w kazdy dzien tygodnia i ani razu go nie widzialem. Na youtube byl filmik i gosc pisał ze byl w konkretny dzien o konkretnej godzinie, ale jak ja bylem w tej sam dzien co on i tej godzinie to go nie bylo. Na niego jest jakis event czy jak? Ma ktos to osiagniecie zrobione?
   
 14. Jasiu111

  Jasiu111 Forum Pro

  1. Jajka sprzedajesz, bo do niczego innego się nie przydadzą.
  2. Nie ma pewności, czy osiągnięcie na ubicie raptora jest nadal możliwe do wykonania. W grze, od czasu wejścia rozszerzenia Lor'Tac, zaszło tyle zmian, że coś mogło zablokować możliwość zdobycia go. Szczerze wątpię, czy raptor mógłby się pojawiać w określonych dniach i godzinach. Filmik o którym wspominasz, jest baardzo stary. Moja sugestia jest taka, żeby nie zawracać sobie teraz nim głowy. Może po CE to naprawią.
   
 15. rajstopka

  rajstopka Forum Greenhorn

  Jak już jesteśmy przy osiągnieciach z Lor'tac to może wie ktoś o co chodzi w tym "Powiedz Agrashy, że przez szczeliny do królestwa przenika zło z Lor'tac". Szukałem o tym jakis informacji, ale nic nie ma ani na angielskim ani na polskim forum.
   
 16. Adrian5798

  Adrian5798 Padavan

  To było osiągnięcie będące prequelem Lortac'u - był wtedy event, zbierało się tabliczki z jednej malutkiej mapki (chyba jest ona teraz nawet jedną z tych malutkich w Nahuatlan) i po wejściu Lortac'a i 50 lvli wymieniało się te tabliczki na unikaty z setu Tayazów
   
  rajstopka, BA_Bastet and BA_Tyche like this.
 17. -kiler5-

  -kiler5- Someday Author

  Pokonaj Niezwyciężonego
  13. 11. 12:00 - 22. 11. 23:59

  wkurza mnie to ,bo dają coś takiego ,a kazdy wyzerowany z odłamków sfer , powinni to zlikwidować ,te wejścia za to ,śmieszne to dla mnie ze strony bp -wiedzą a dają
   
 18. Jasiu111

  Jasiu111 Forum Pro

  Fakt, mogli sobie darować. Zwłaszcza na kilka tygodni przed CE. Ale z drugiej jednak strony rzucili blisko 4-tygodniowym Looter's Fortune, więc może nie będzie tak źle i będzie można nafarmić trochę (albo bardzo trochę). Zobaczymy jak to w praniu wyjdzie.

  PS. Nie używaj stwierdzeń, które są oczywistą nieprawdą - nie każdy jest wyzerowany z odłamków.
   
 19. disaffect

  disaffect Forum Apprentice

  czesc

  u Jesse Naganiacza mozna kupic premke zwykla na 2 tygdonie za ok 120monet?
  czy juz jej nie dostane?
   
 20. RafalinhoCK

  RafalinhoCK Active Author

  Już tej premki nie ma dawno , została usunięta ale została Premka Deluxe za 400 monet na 7 dni i za 800 monet na 14 dni.
   

Share This Page