Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
 1. HiImMag

  HiImMag Forum Greenhorn

  Dzięki!
   
 2. BringMeACoffee

  BringMeACoffee Forum Greenhorn

  Czy mógłby mi ktoś powiedzieć, do czego służy "wspaniała laka Janka" (Ta za 250 monet społeczności)?
   
 3. MOD_Orion

  MOD_Orion Moderator Team Drakensang Online

  Witaj, przedmiot ten służy do ponownego naładowania złotego amuletu Helios - dokładnie tak, jak głosi opis w sklepie. Trzeba wiedzieć, że złoty amulet traci "moc", tj. możliwość używania go, po 60 dniach.
   
  BringMeACoffee likes this.
 4. sloik17

  sloik17 Forum Greenhorn

  Czy można się dowiedzieć do czego to potrzebne?
  Oraz xo to jest ta laska manipulacji?
   
 5. MOD_Orion

  MOD_Orion Moderator Team Drakensang Online

  Witaj, post przeniosłem do lepszego tematu, gdyż regulamin tamtego nie pozwala na dyskusję.
  Odpowiadając na Twoje pytanie, jest to jeden z czterech elementów laski manipulacji materią. Sam przedmiot, już złożony, jest potrzebny jedynie do odblokowania osiągnięcia Zetknięcie się światów w kategorii Qaizah.
   
  sloik17 likes this.
 6. brak wiadomości od bp w sprawie zmiany hasła i maila inne wiadomości docierają typu kody oferty specjalne z pomocy technicznej itd. zrobiłem 2gie konto na ten sam email ten sam problem na innym emailu bez problemowo ktos cos ????
   
 7. MOD_Orion

  MOD_Orion Moderator Team Drakensang Online

  Witaj, post przeniosłem do bardziej odpowiedniego tematu.
  Co się tyczy problemu, na początek zapoznaj się z tym postem i wykonaj kroki w nim opisane.
   
 8. GhalahadMalfin

  GhalahadMalfin Forum Greenhorn

  Mam pytanie. Pisałem do pomocy techniczej ale odesłali mnie na forum. Otóż- nie widzę bracwt. W okienku mam tylko opcję "załóż własne bractwo"- nie widze rankingu bractw, nie mogę się do żadnego przyłaczyć. Proszę o pomoc!!
   
 9. MOD_Orion

  MOD_Orion Moderator Team Drakensang Online

  Witaj, nie widzisz rankingu bractw, gdyż coś takiego nie istnieje w grze. Aby znaleźć bractwo, trzeba skorzystać z innych kanałów, np.: skorzystanie z tego tematu, skorzystanie z odpowiedniego kanału na oficjalnym serwerze Discord, popytanie w grze i wśród grających znajomych.
   
 10. Hubciuk

  Hubciuk Forum Greenhorn

  Witam! Wydropiłem skóre z herolda, kleić go przed nowym lvlem czy się wstrzymać z produkcją aż do maxa? Bo nw czy to nie przepadnie w jakis sposób
   
 11. MOD_Orion

  MOD_Orion Moderator Team Drakensang Online

  Witaj, przepaść to raczej nie przepadnie - nie spotkałem się z taką informacją. Osobiście wstrzymałbym się z craftowaniem do czasu pojawienia się wersji na serwerze testowym. Jak się pojawi pewna informacja, to będzie jeszcze dużo czasu by obmyślić strategię.
   
  Hubciuk likes this.
 12. trojliter

  trojliter Someday Author

  mam pytanie , kupiłem przedwczoraj płaszcz eventowy - event trwa , na dzisiaj jeszcze 7 dni i 12 godzin , chcąc kupić płaszcz jest też informacja z taką ilością dni trwania bonusu ,a na moim płaszczu po uaktywnieniu jest informacja - 5 dni i 22 godziny . dlaczego tak się dzieje , zostałem oszukany jakby nie było :) .
   
 13. Luxfire

  Luxfire Someday Author

  Wszystko się zgadza z opisem. Event na 10 dni, płaszcz na 7 dni. Aktywowałeś przedwczoraj to zostało te 5 dni z kawałkiem. Po prostu czas trwania płaszcza jest krótszy niż czas eventu. Czy tak powinno być to już inna sprawa, ale w opisach nikt nie oszukuje.
   
 14. trojliter

  trojliter Someday Author

  rzeczywiście jest na 7 dni , całe BP , inne płaszcze maja dłuższy czas trwania bonusu niż sam event , pogratulować konsekwencji :) i dzięki za zwrócenie uwagi
   
 15. Immo

  Immo Forum Apprentice

  Witam, gdzieś widziałem tutaj na polskim forum zbiór pytań i odpowiedzi dotyczących nadchodzącego rozszerzenia. Szukałem i chyba jestem ślepy. Istnieje coś takiego tutaj ?
   
 16. MOD_Orion

  MOD_Orion Moderator Team Drakensang Online

  Witaj, czy chodziło Ci o ten zbiór pytań i odpowiedzi?
   
  Immo likes this.
 17. Patryk16285

  Patryk16285 Forum Apprentice

  Witam
  Mam pytanie co do eventu Circus
  Czy te skrzynie te najlepsze na mapie 1 mają losowy drop, czy wiadomo jest w której znajduje się kamień,w której premka itd.

  Oraz jak wygląda drop za 80 kluczy a jak za 160.
   
 18. MOD_Orion

  MOD_Orion Moderator Team Drakensang Online

  Witaj, drop jest jednocześnie stały i losowy. Pula jest stała, ale drop z konkretnej skrzynki jest już losowy - nie wiadomo, czy daną rzecz dostaniemy z pierwszej czy z ostatniej skrzyni.
  Zrzuty ekranu z dropem ze skrzyń znajdziesz w poradniku do tego eventu - o tu.
   
 19. onlynow93

  onlynow93 Forum Apprentice

  Dzień Dobry!
  Piszę ponieważ wspólnie z bratem gramy w grę (każdy na osobnym koncie) problem jest taki że nie widzimy się w grze , pisać na szepcie możemy normalnie. Gramy na tym samym serwerze. Czym spowodowany jest problem? Różnica lvl?
   
 20. MOD_Orion

  MOD_Orion Moderator Team Drakensang Online

  Witaj, zakładam, że chodzi o sytuację, w której wchodzicie do tego samego miasta i nie widzicie się nawzajem. Jest to sytuacja całkowicie normalna, gdyż w jednej "wersji" danego miasta może przebywać maksymalnie określona liczba graczy. Kolejni są przekierowani do innej "wersji". Jeżeli chcecie się koniecznie widzieć, to wystarczy stworzyć wspólną grupę.
   
  onlynow93 likes this.

Share This Page