Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
 1. onlynow93

  onlynow93 Forum Apprentice

  ale wtedy po stworzeniu grupy normalnie będziemy się widzieć w grze?
   
 2. MOD_Orion

  MOD_Orion Moderator Team Drakensang Online

  W 99% przypadków tak, bo zdarza się, że mimo stworzonej grupy, gracze z niej lądują w różnych "wersjach" tego samego miasta.
   
 3. KrolMacius1

  KrolMacius1 Forum Greenhorn

  Jest jakaś możliwość aby z jednego konta przerzucić postać na drugie?
   
 4. MOD_Orion

  MOD_Orion Moderator Team Drakensang Online

  Niestety, taka możliwość nie istnieje.
   
 5. -Tomasz-79

  -Tomasz-79 Forum Apprentice

  mam (*****) pytanie do Modów którzy zapewne prześlą je dalej do twórców czy (*****) ....który będzie znał odpowiedź . Otóż w tych dniach mam jak zresztą każdy ofertę " Szczęśliwy los zdobywcy łupów " w której jak każdy gracz mam zwiększoną szansę pozyskania odłamków sfer :) może mi Ktoś wytłumaczyć na czy polega ta zwiększona szansa ? otóż 5x robiłem q1 na różnych poziomach i raptem 1 odłamek .. i to nie jakieś prima aprilis .... raptem jeden odłamek sfer wypadł !!!!!! gdzie tu zwiększona szansa ? (*****)
   
  Last edited by moderator: Nov 22, 2020
 6. RafalinhoCK

  RafalinhoCK Active Author


  Drop jest zwiększony ja to zauważyłem ale nie spodziewajmy się cudów . Właśnie ja często na q1 latam i po 1 rundzie na śmiertelnym około 15 mi leci ale zdarza się że 5 sfer tylko a nawet się zdarza że jedna sfera tylko poleci . Drop nie jest jakoś zwiększony nie wiadomo ile . Trzeba się z tym pogodzić może coś zrobią po aktualizacji kto wie .:)
   
  Last edited by moderator: Nov 22, 2020
 7. MOD_Orion

  MOD_Orion Moderator Team Drakensang Online

  -Tomasz-79 - z Twojego postu usunąłem niestosowne fragmenty. To, że nie użyłeś wulgaryzmów wcale nie oznacza, że treść nie pozostawia wiele do życzenia.

  Z informacji płynących z serwera testowego wynika, że zostaną wprowadzone zmiany do dropu odłamków sfer. O tym, jakie to będą zmiany, można się dowiedzieć w stosownym temacie, gdzie was oczywiście zapraszam.  -Tomasz-79 - tym razem post kasuję w całości jako OT. Zapoznaj się z regulaminem - treściami zabronionymi nie są tylko wulgaryzmy. Forum to też nie miejsce na dyskusje o pracy Ekipy. Jeżeli moja decyzja Ci się nie podoba, to zapraszam to napisania ticketa do pomocy technicznej.

  Edit BAstet:
  -Tomasz-79 - ostatni post kasuję jako offtop.
   
  Last edited by moderator: Nov 22, 2020
 8. Asukaji1988

  Asukaji1988 Forum Greenhorn

  Witamja mam pytanie odnosnie wyjatkowej wartosci plaszcza
  1. czy wystepuje w tych co sami skleimy bo mi9 akurat wypadl taki ze skrzyni od jessego
  2. czy ten buff podwaja sfere rotacyjna zadanie jest w zakladce misje poboczne
   
 9. MOD_Orion

  MOD_Orion Moderator Team Drakensang Online

  Witam, bonus występuje w zarówno w płaszczach ze skrzynek, jak i tych sklejonych. Podwaja on drop tylko z misji pobocznych (oznaczonych kolorem pomarańczowym) i tak się składa, że zadanie Źródło energii jest misją poboczną.
   
 10. Asukaji1988

  Asukaji1988 Forum Greenhorn

  problem w tym ze chyba nie za kazdym razem bo misja Dowd sily tez jest poboczna aq monet nie podwajalo
   
 11. outsider2000

  outsider2000 Forum Greenhorn

  Aktywowałem dzisiaj kod bonusowy i dostałem deluxe na 3 dni za free i przypadkowo je aktywowałem i wiedziałem, że na 15 poziomie dostane darmowe premium.. I teraz pytanie, czy mogę aktywować te darmowe premium za 15 poziom później? Czy muszę teraz bo zniknie? Mam te deluxe teraz na 3 dni i z tego co pamiętam to na 20 poziomie dostane znowu deluxe i nie wiem czy będę mógł aktywować to później (czyli po tych 3 dniach deluxe) czy mi to znikne.. Wie ktoś? :/
   
 12. KulawyMao

  KulawyMao Forum Connoisseur

  Jeżeli w opisie premii nie ma określonej daty to zazwyczaj taka premka ma ważność co najmniej 3 miesiące, a bywają i bezterminowe
   
  outsider2000 likes this.
 13. MOD_Orion

  MOD_Orion Moderator Team Drakensang Online

  krzy40 - ten post kasuję jako OT

  Tamten post nie zniknął, tylko został przeniesiony do tematu, który dotyczy serwera testowego. Ten temat i pytania w nim zawarte tyczą się serwerów komercyjnych.
   
 14. Immo

  Immo Forum Apprentice

  Osiągnięcia na robienie międzyświatów na czas działają ? Robię i robię q1 i nic nie wpada. 30-40sec w zapasie.
   
  Last edited: Dec 1, 2020
 15. MOD_Orion

  MOD_Orion Moderator Team Drakensang Online

  Osiągnięcia czasowe z międzyświatów są w tym momencie nie do zdobycia - podobnie do reszty z kategorii Dziedzictwo.

  krzy40 - kolejny post kasuję jako OT.

  Twoje pytanie zostało przeniesione do dyskusji o serwerze testowym - tak jak to już wspomniałem wyżej. Dokładnie znajduje się w tym miejscu. Możesz to także sam sprawdzić, przeglądając listę postów dostępną w Twoim profilu na forum.
   
  Last edited: Dec 3, 2020
  Immo likes this.
 16. pajaczek6666

  pajaczek6666 Forum Greenhorn

  zmiany zmianami a gdzie opis jaką eske na miedzy światy , skąd ozdobe ruiczną itd.... gdzie opis ???????????????
   
 17. MateuszW222

  MateuszW222 Forum Greenhorn

  Witam, podczas misji Od zera do bohatera (1/2) nie mogę wyprodukować magicznego przedmiotu, bo nie mam schematu (tak jest napisane), ale przecież dopiero po tej misji dostaje schemat.... Pomimo tego nie mogę nic wytworzyć i wykonać misji. Da się jakos inaczej zdobyć schemat?
   
 18. MOD_Orion

  MOD_Orion Moderator Team Drakensang Online

  Dostępny przewodnik powinien Cię zainteresować. Wersja w języku polskim pojawi się z czasem.

  Upewnij się, że masz wykonane wcześniejsze misje, zwłaszcza te w Kingshill. Od wersji 245 pytajniki w miastach pokazują nawet misje na poziom dużo niższy niż poziom postaci. Jakie przedmioty (rodzaj) umieszczasz na stole?
   
 19. MateuszW222

  MateuszW222 Forum Greenhorn

  4 zielone przedmioty. Z misji które powinienem mieć zrobione mam raczej wszystkie. Czytałem już na temat tych zadań. Mam jeszcze kilka misji w Kingshill, ale wydaje mi się, że zostały same nieważne misje poboczne. Świadczy o tym fakt, że misję mogę odebrać, ale nie jestem w stanie jej wykonać...
   
 20. MOD_Orion

  MOD_Orion Moderator Team Drakensang Online

  Mogą się wydawać nieważne, wykonać je trzeba. Misje na craft mogły ulec zmianie po ostatniej aktualizacji. Wykonanie jednej może też odblokować inne.
  Pytając o rodzaj przedmiotów, chciałem uzyskać odpowiedź typu czy wkładasz przedmioty tego samego rodzaju (np. 4x buty albo 2x buty i 2x rękawice).
   

Share This Page