Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
  1. Sandofdesert

    Sandofdesert Advanced

    już raczej nie, potatki zniszczyły handel :p teraz tylko drop
     
  2. Kornelwsk

    Kornelwsk Junior Expert

    A jest jeszcze inna lokacja taka jak np. Wielka pustynia na której pojawia się boss, bez potrzeby wyczyszczenia wszystkich przeciwników?
     
  3. satrypa

    satrypa Forum Greenhorn

    Witam chciałbym zapytać z jakich kamieni, przy craftingu płaszczu może wyjść nam "Płaszcz Bohatera"
    Czy z np. surowego rubina jest szansa na płaszcz bohatera, czy np dopiero od zwykłego?
    Dziekuje za odpowiedź.
     
  4. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    Handlarze dostępni po ubiciu bossa zostali całkowicie usunięci w międzyświatach, zatem nie ma co liczyć na handlarza na q6 ;)

    Nie, tylko Wielka Pustynia jest tak specyficznym lochem.
     
  5. Jasiu111

    Jasiu111 Forum Pro

    Jedyna wzmianka o płaszczu bohaterów znajduje się w opisie aktualizacji 220 i w angielskiej wersji brzmi tak:
    Jak widać, nie ma tu mowy o żadnym minimalnym poziomie kamienia. Po prostu wychodzi losowo.
     
    satrypa likes this.
  6. osiek77

    osiek77 Forum Greenhorn

    Czy jest jakaś możliwość powtórzenia misji Bezużyteczne rupiecie? Robiłem tą misje dzisiaj i chyba nie aktywowałem elementarza rzemieślnika, przez co nie mogę łączyć surowych i kruszonych kamieni.
     
  7. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    Nie do końca rozumiem, co miałeś na myśli poprzez "chyba nie aktywowałem"? Schemat należało po prostu kliknąć prawym przyciskiem myszy, wtedy wszystkie powiązane przepisy powinny się odblokować, a sam przedmiot znika z inwentarza.
     
  8. Kornelwsk

    Kornelwsk Junior Expert

    Ktoś jeszcze podpowie skąd mogę pozyskać płaszcz bohatera (ten z Khali). I ten z Kayliny też, w jaki sposób można jego dostać?
     
    Last edited: Dec 23, 2019
  9. Jasiu111

    Jasiu111 Forum Pro

    Odnośnie płaszcza z Khalys masz napisane w poście #136. Płaszcz z Kaylin tworzysz na stole, łącząc złotą przędzę, materiał z płaszcza Kaylin (do wydropienia z Nefertari w sali sojuszu Agathona na poziomie inf1+) i rubin zwykły.
     
    Last edited: Dec 23, 2019
    Kornelwsk likes this.
  10. Kornelwsk

    Kornelwsk Junior Expert

    Wiesz gdzie jeszcze mogę kupić przepis do płaszcza ciemności? I który płaszcz ma najwięcej podstawy krytyka dla tanka - (płaszcz siły, czy szukać z jakiegoś bossa - oczywiście ze złotą podstawą). Chcę zrobić pod arenę jakiś płaszcz by zacząć coś biegać na 1h arenki :)
     
    Last edited: Dec 23, 2019
  11. Jasiu111

    Jasiu111 Forum Pro

    Do płaszcza ciemności trzeba mieć przepis ogólny, a żeby go otrzymać trzeba zrobić serię misji "Zakryj plecy".
    Płaszcz Heralda będzie miał chyba więcej krytyka w podstawie niż legendarny płaszcz siły, ale pewien nie jestem. Aczkolwiek tryb PvP kompletnie mnie nie interesuje, więc nie wiem czy jest coś lepszego.
     
    Kornelwsk likes this.
  12. Kornelwsk

    Kornelwsk Junior Expert


    Aczkolwiek dziwna sprawa bo ja misję "Zakryj plecy" już dawno wykonałem i mam zrobioną misję 6/6, i pomimo tego stół nadal odrzuca jakikolwiek mi kraft z tym płaszczem? Co do płaszcza siły on ma więcej np. krytyka w podobnych % na t0 niż płaszcz ciemności (pomimo że jest unikiem i nie jestem pewny czy od płaszcza "Kres chciwości" też ma większą wartość).... Skąd moje pytanie który ma największą wartość...
     
  13. Sandofdesert

    Sandofdesert Advanced

    Mam kres chciwości i jestem bardzo z niego zadowolony ale tu większość jest ruletką nie przewidzisz jakie staty Ci wypadną.
     
  14. vortex0811

    vortex0811 Padavan

    Powiem ci ze plaszcz herolda ma najwieksza podstawe w wartosci krytyka,hp i szkod :) Tu masz przyklad. A tu z kolei masz kres chciwosci niestety ze slaba podstawa bo latwo go sie nie da zdobyc :D
     
  15. NaimaD_JoG

    NaimaD_JoG Forum Greenhorn

    Cześć, czy ktoś wie/przypuszcza/zasłyszał ,kiedy będzie jakiś event gdzie będzie można uzyskać klejnot furii ?
     
  16. Jasiu111

    Jasiu111 Forum Pro

    Jako klejnot nie był zdobycia w żadnym, gdyż został w klejnot zmieniony kilka aktualizacji temu. A ze zdobytych informacji wynika, że jako runa (wersja przed zmianą) był do zdobycia w evencie Pokonaj niezwycieżonych jakieś 3 lata temu.
     
  17. DROZDA22

    DROZDA22 Forum Greenhorn

    Witam,w sprawie wklejanie screnow,ktos cos wytlumaczy jak w wiadomosci owy scren dolaczyc ? :)

    Dziękuje z góry :)
     
  18. NaimaD_JoG

    NaimaD_JoG Forum Greenhorn

    Ale ja nie pytałem o historie klejnotu furii i kiedy był (jeszcze jako runa) do zdobycia-te informacje można wyszukać na forum lub w przeglądarce internetowej w 5s. Pytanie odnosiło się do tego czy ktoś ma jakiekolwiek informacje kiedy i czy BĘDZIE jeszcze do zdobycia w jakimś evencie ten klejnot. Mimo tego dzięki że poświęciłeś czas i odpisałeś.
     
    Last edited: Dec 26, 2019
  19. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    Twój post przeniosłam do pytań ogólnych. Tu znajdziesz potrzebne informacje ;)

    Obawiam się, że nikt nie posiada żadnej informacji o powrocie klejnotu furii.
     
  20. hacker09897

    hacker09897 Someday Author

    A ja mam pytanie, odnośnie starych płaszczy mocy. Czy jest jeszcze szansa ,że gracz z długim stażem , który zrobił plaszcz mocy ten za 1000 golda(dawną misje jakby ktoś nie pamiętał). Jest możliwe przywrócenie mu go pomimo iż wyrzucił go w poprzednich wersjach draka . Jeżeli nadal niewiadomo o jaki chodzi to wysyłam tu screena:
    http://prntscr.com/qggyth
    dodam też ze nie mam możliwości go stworzenia u kowala.
    http://prntscr.com/qgh0kg