Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. wojtekwjk

wojtekwjk Regular

Odczekałeś po ubiciu ostatniej fali czy tam ostatniego mobka czy od razu wyszedłeś ? W tych misjach z obroną trzeba czasami poczekać nawet do 1 min żeby system poprawnie "naliczył" moby i sprawdził czy żadnego już nie ma.

2. rzeka

rzeka Forum Greenhorn

Dzień dobry. Na których lokacjach mogą wypaść skrzydła kontura.

3. piachu1910

piachu1910 Forum Apprentice

Proszę:

Kornelwsk likes this.
  4. Kornelwsk

Kornelwsk Junior Expert

Dziwne bo mi 2 razy nie pisało "Polana Artayi" tylko po prostu "Polana"...

5. Lisica92

Lisica92 Forum Greenhorn

Chciałam zapytać, czy misja "tajna misja" w TLI 4/4 jest jakoś zbugowana? Na mapie nie ma żadnego znacznika, kilka razy wybiłam całą mapę i nic.

6. BA_Tyche

BA_Tyche Board Administrator Team Drakensang Online

Tak, jest zbugowana. Nie znamy terminu naprawy tej misji.

7. Lisica92

Lisica92 Forum Greenhorn

Dziękuję ślicznie za odpowiedź ;)

8. DoTurysty3212

DoTurysty3212 Forum Greenhorn

Mam pytanie, jaki jest najlepszy sposób na farmienie fragmentów drogi zagłady?

9. Sakata

Sakata Forum Greenhorn

witam!
    Mam pytanko: Czy to normalne że nie widzę bonusów itemów? Mam masę różnych paści które miały złote bony do kraftowania, a każdy wyświetla się tak jak na załączonym obrazku. I chciałbym wiedzieć co z tym, czy usunąć je czy będzie jeszcze możliwość ujrzenia co to jest?
    Z góry dzięki za pomoc! ;)

Last edited: Jan 9, 2021
  10. wojtekwjk

wojtekwjk Regular

Podgląd zdjęcia do małej korekty, a co do bonów to naciśnij Y podczas oglądania itemów, ewentualnie w opcjach włącz zaawansowany widok itemów.

Sakata likes this.
  11. Sakata

Sakata Forum Greenhorn

Dzięki, pomogło :)

12. MOD_Orion

MOD_Orion Moderator Team Drakensang Online

Nie istnieje taki, gdyż drop fragmentów jest zepsuty. Według oficjalnych informacji, ma zostać naprawiony pod koniec stycznia, w aktualizacji 246.

13. Vavara

Vavara Forum Apprentice

Misje Warsztatowe - Anacampseros
    Utknęłam z misjami warsztatowymi. Potrzebuję Anacampseros. Kiedyś można było pójść do Lochów Dusz na bolesny i zebrać. Teraz w sakwie mam opis "ten składnik można znaleźć w lochach Dracanii (z wyjątkiem Międzyświata i lochów podczas akcji specjalnych)". Cały czas są jakieś akcje specjalne. Anacampseros nie dropi w żadnych lochach.
    To skąd go wziąć?

14. Sakata

Sakata Forum Greenhorn

https://board-en.drakensang.com/thr...t-to-painful-and-excruciating-dungeons.77294/

15. Vavara

Vavara Forum Apprentice

16. RafalinhoCK

RafalinhoCK Active Author

Mam pytanko, czy można przenosić więcej zaklęć jeśli przedmiot ma tylko dwa sloty na zaklęcie a chciałbym np. 3 lub 4 od razu przenieść po prostu wszystkie zaklęcia z broni co ma 4 sloty dmg. na przedmiot co ma dwa sloty dmg.

17. KulawyMao

KulawyMao Forum Expert

w uni to robisz na zasadzie przeniesz wszystkie i w uni robia sie 4 sloty, na innych itemkach nie wiem

18. Sakata

Sakata Forum Greenhorn

Ja póki co zielony w tym nawet nie wiem czy mam to już zrobione ale liczę że ktoś odpisze abym innym razem sam się nie pytał xD
    ~~~~~
    I korzystając z okazji ( w razie czego modzi edytują) że tu piszę mam pytanko: Co teraz robić na krasiu, jak grać, czego szukać, jakie gdzie bony przenosić? :(
    Szukałem po forum i YT ale nic nie ma i chętnie bym pochłonął jakieś wskazówki, poniżej widać jak marne mam wszystko, a nie chcę przenosić platyny do byle czego ;/

19. MOD_Orion

MOD_Orion Moderator Team Drakensang Online

Rozumiem, że chcesz przenieść do magicznego przedmiotu zaklęcia z nadzwyczajnego, legendarnego lub unikatu/setu? Cóż, taka operacja jest niemożliwa.

20. Izka02

Izka02 Forum Greenhorn

Cześć, chcę się zapytać, czy w Stalgardzie respawnują się moby? Mimo, że są to lochy?

Share This Page