Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
 1. gsokol

  gsokol Forum Apprentice

  Tak
   
 2. onlynow93

  onlynow93 Forum Apprentice

  Dzień dobry.
  Posiadam lvl 41 i brak misji (oprócz tych powtarzalnych). Sugerując się mapą najbliższe misje będą od 45 lvl (chyba że się mylę),pytanie pewnie banalna ale gdzie expić tak aby miało to jakiś sens?
   
 3. wojtekwjk

  wojtekwjk Regular

  Odpowiedź też pewnie banalna - tam gdzie ci się najszybciej bije moby dające najwięcej XPa. Jak dajesz radę szybko ubić to może być gorga/meduza
   
 4. Xorrth

  Xorrth Forum Apprentice

  Mam pytanko.

  Kiedy zbieram zaklęcia żeby je później przełożyć do eq to powinienem zwracać uwagę na wartość zaklęcia czy wartość procentową w nawiasie? Wcześniej tego nie zauważyłem lecz po zrobieniu broni mam sytuację iż posiadam dwa zaklęcia zwiększające szkody dla tego przedmiotu 35,382% (100%) oraz 39,048% (99%). Druga wartość jest większa a ma mniejszy procent. Tak powinno być? To jest bug czy ja czegoś nie rozumiem?
   
 5. hefu

  hefu Forum Greenhorn

  Nie jest to bug, tak powinno być. Wartości zaklęć są zależne od poziomu przedmiotu. Dlatego np. 100% ze 120 lev przedmiotu to 35, 382, a 95 % ze 140 lev to 39,048.( wartości podałem tylko przykładowe, nie pamiętam dokładnych)
  Zaklęcia przekładałeś z przedmiotów o różniących się poziomach.
   
 6. BA_Tyche

  BA_Tyche Board Administrator Team Drakensang Online

  Wartości zaklęć zwiększają się wraz z poziomem, czego podałeś idealny przykład. Oznacza to, że 35,382% będzie stanowić 100% zakresu zaklęcia w danym przedmiocie na danym poziomie, a 39,048% - 99%, ale na poziomie wyższym. Dla gracza, który nie posiada jeszcze 100 poziomu lub wymienia ekwipunek na taki z wyższego poziomu trudności, wartości w nawiasie nie do końca mogą służyć jako odnośnik, które zaklęcie jest lepsze, dlatego się nimi nie sugeruj.
   
  Last edited: Jan 14, 2021
 7. wojtekwjk

  wojtekwjk Regular

  Mogę się mylić jeśli po CE coś zmienili, ale prócz tego co napisali przedmówcy różne przedmioty mają różne zakresy tych samych bonów. Więc jeżeli np w naramiennikach trafisz szkody zwiększone o 30 % (100%) to w broni wartość 30 % może stanowić zaledwie (70%). Morał z tego taki że trzeba znaleźć w których przedmiotach dane bony są największe i z nich przekładać.
   
 8. MOD_Orion

  MOD_Orion Moderator Team Drakensang Online

  Niestety mylisz się, w CE zostało to zmienione i zaklęcia są teraz takie same.

  KulawyMao - Twój post usuwam jako OT. Do wyrażania opinii na temat aktualizacji służy inny temat.
   
 9. onlynow93

  onlynow93 Forum Apprentice

  Chodź już sporo czasu poświeciłem na tą grę nadal nie wiem gdzie szukać Jona Sunlair aby oddać srebrny żwir czy wilczy tojad chyba że to podczas jakiegoś eventu.
   
 10. czasknieji

  czasknieji Forum Apprentice

  Nie moge stworzyć legendarnych run , gdzieś jest jakiś przepis na nie ?
   
 11. RafalinhoCK

  RafalinhoCK Active Author

  Jon Sunlair jest na Wyspie Varholm stoi zaraz przy takiej studni na początku mapy ale musisz kupić wejsciówkę na Varholm od Tabona np. w Kinghsill i dopiero możesz oddać co tam chcesz . Sunlair tam stoi od zawsze nawet nie pod czas eventu Wilków .


  Legendarne Runy dopiero tworzysz jak będziesz miał lvl. 100
   
  Last edited by moderator: Jan 14, 2021
 12. czasknieji

  czasknieji Forum Apprentice

  Dzieki Rafa :)
   
 13. MOD_Orion

  MOD_Orion Moderator Team Drakensang Online

  kerad19711 - Twój post usuwam jako OT. Do wyrażania opinii na temat ostatniej aktualizacji służy inny temat.

  RafalinhoCK - Twoje posty połączyłem. Przypominam o opcji Edit.
   
 14. Sakata

  Sakata Forum Greenhorn

  Witam!
  Może na poniższe pytanie tym razem uzyskam odpowiedź nie jak poprzednio :p
  Jak ja mam to połączyć?
  [​IMG]
  Z góry dzięki :)

  Edit: By nie było że tępy jestem, klikam PPM na błyszczące w placaku i nie przenosi mi ich na stół, nic nie moge ulepszać tylko przenosić zaklęcia i miażdżyć kamienie:)
   
 15. MOD_Orion

  MOD_Orion Moderator Team Drakensang Online

  Spróbuj takiej kolejności:
  1. Otwórz stół warsztatowy;
  2. Kliknij PPM w inwentarzu na kamień błyszczący;
  3. Wybierz Rubin doskonały z grupy Kamienie szlachetne/Rubiny;
  4. Ponownie kliknij PPM na rubin błyszczący.

  Jeżeli to nie pomoże, to będziemy się dalej zastanawiać.
   
  Sakata likes this.
 16. mati0122

  mati0122 Forum Greenhorn

  Kiedy bedzie aktualizacja 246?
   
 17. Vavara

  Vavara Forum Apprentice

  Co teraz z misjami warsztatowymi?
  Mam zrobione misje u Peytaxa w Kingshill, teraz powinnam zrobić misje u Alyony w Obozie oporu, a u Alyony nie można wziąć misji. Te misje jeszcze są do robienia, czy teraz inaczej zdobywa się umiejętności tworzenia czegokolwiek?

  Przykładowo, mam odblokowaną umiejętność tworzenia Zwykłych trunków. Dodaj formułę Trunki II, żeby odblokować. Otrzymam go za osiągnięcie Alchemik I. Żeby to zrobić, trzeba wyprodukować 10 określonych trunków. Do tego jest potrzebny, anacampseros, albo aloes, łubin itd.
  Skąd brać te składniki, skoro zebrać bez narzędzia uniwersalnego nie można, a z mobków nie dropi? Biegam po wszystkich lochach na bolesnym, które mogę robić i mam 10 złotokapów, 5 niezapominajek, 115 szparagów, 35 jukk, 39 bazi, tylko to mi się nie przyda, żeby ruszyć dalej z odblokowywaniem kolejnych poziomów produkcji.

  Co mam robić? Znowu przestać grać, czy zgłosić to jako bug?
   
 18. MOD_Orion

  MOD_Orion Moderator Team Drakensang Online

  Wstępnie zapowiedziana jest na ostatni tydzień stycznia (więcej informacji).

  Misja Od zera do bohatera ma obecnie tylko 2 części (te u Petyaxa w Kingshill). Zdobywa się w ten sposób podstawowe schematy. Pozostałe powinne być do zdobycia poprzez osiągnięcia. Powinne, ale nie są. Generalnie problemy z tymi osiągnięciami są znane i zgłoszone.
   
 19. Sakata

  Sakata Forum Greenhorn

  Nie pomogło ale dzięki :) Już po problemie, jakiś gość na grze mi pomógł, bo miał to samo. Jakby ktoś ciekaw był wystarczy reinstalować do skutku klienta :)
   
 20. Striker®

  Striker® Forum Greenhorn

  Witam serdecznie, po dłuższej przerwie w grze wracam. Wchodzę na konto i umiejętności zresetowane jak i wszystkie itemy jakie miałem założone znikły. Co może być powodem? Bigpoint resetuje konto po jakimś czasie? Bardzo prosze o pomoc
   

Share This Page