Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
 1. MOD_Orion

  MOD_Orion Moderator Team Drakensang Online

  Powodem była aktualizacja o numerze 245. Zapoznaj się w pierwszej kolejności z tym oraz tym tematem. Następnie prześledź tematy z dyskusją związane z aktualizacją Mroczne dziedzictwo.
   
 2. 225

  225 Forum Apprentice

  0K dawno mnie tu nie było mam pytanie bo nie moge w zadaen sposob wesc na officjalny discord jak to zrobic ?
   
  Last edited: Jan 17, 2021
 3. MOD_Orion

  MOD_Orion Moderator Team Drakensang Online

  Kilka postów wyżej znajdziesz odpowiedź na podobne pytanie - o tutaj.
   
 4. Xorrth

  Xorrth Forum Apprentice

  Jako iż jeszcze nie wiem czy to błąd to na razie spytam tutaj. Wczoraj grałem normalnie a dziś nie jestem w stanie bo nie mam pary. W statystykach modyfikator zależny wynosi -49,6%. Zdjąłem całe eq, zresetowałem wszystkie skille i wiedze i nic się nie zmieniło. Czy ktoś jeszcze też tak ma czy to bug?

  W końcu znalazłem rozwiązanie sam. Nie wiem czemu pet do PD odejmował pare. Wystarczyło odwołać i sprawa wróciła do normy.
   
  Last edited: Jan 16, 2021
 5. MOD_Orion

  MOD_Orion Moderator Team Drakensang Online

  Może to była wina efektu negatywnego z poziomu Rozlew krwi? Efekt ten mógł skończyć się akurat w momencie zmieniania towarzysza.
   
 6. kowalcieno

  kowalcieno Forum Greenhorn

  sjema, gracz po przerwie przychodzi z zapytaniem, czy da sie jeszcze ulepszać itemy w jakiś sposób? tak jak to było przed aktualizacją za glify z tego co pamiętam. z góry dzięki :)
   
 7. disaffect

  disaffect Forum Apprentice

  może juz to pytanie bylo ale zapytam

  skąd sie bierze wyssanie zasobów? powoduje ze np przez 30min mam 60% mniej pary czy mniej hp (nie pamietam ile to bylo przy zyciu %). i czy nie da sie tego skrócić i trzeba czekać te 30min?
   
 8. huhus

  huhus Forum Greenhorn

  Żebym mogł przenosic zaklęcia na stole warsztatowym potrzebuje osiągnięcia "fabryka legend", jak mam zrobić legendarny przedmiot skoro potrzebuje do tego pierw dostac schemat "Uleszenie jakości II" a nie jestem w stanie się dowiedzieć skąd mam go wziąć bo jest zbugowana nazwa misji "{1:s}"
  Licze na szybka odpowiedź jaka jest to misja.
   
 9. MOD_Orion

  MOD_Orion Moderator Team Drakensang Online

  Nie da się już ulepszać w ten sposób. Wyższy poziom przedmiotów można zdobyć tylko z dropu na odpowiednim poziomie trudności (poziom przedmiotów = poziom przeciwników).

  Na 99% jest to efekt spowodowany wizytą na poziomie trudności Rozlew krwi. O ile wiem, nie da się go "ściągnąć" przed czasem.

  Schemat ten nie dostaje się z misji. Aby go otrzymać trzeba zaliczyć osiągnięcie o nazwie Nie spełnia normy, które polega na wytworzeniu 20 nadzwyczajnych przedmiotów.
   
 10. ryudopl

  ryudopl Forum Greenhorn

  Nie da się tego inaczej zdjąć niestety trzeba odczekać.
  Na domiar śmiesznego musisz być cały czas zalogowany....
  Np w przypadku peleryny eventowej po odpaleniu czas ucieka nawet po wylogowaniu
  Z debuffem..... Hmmmm... Musisz czekać życie :) :) :)
  Na szczęście to tylko efekt Rozlewu Krwi :)
   
 11. DoTurysty3212

  DoTurysty3212 Forum Greenhorn

  Witam, mam 100lvl i ponad 1000 wytrychów. Na jakiej mapie najlepiej otwierać skrzynki, żeby zdobyć jakiś podstawowy ekwipunek, ponieważ biegam w ekwipunku na 120lvl.
   
 12. wojtekwjk

  wojtekwjk Regular

  1000 wytrychów to bardzo mało i raczej zapomnij że sobie całe, dobre eq z tego złożysz. Idź na pustynię na rozlew krwi i tam otwieraj ale raczej omijaj skrzynie za 100 bo się z 5 razy przebiegniesz i wytrychów zabraknie.
   
 13. Lunari

  Lunari Forum Apprentice

  Witam mam problem z zaliczeniem misji w kolebce mroku Zaginiony przebój od trzech dni nic nie wypada od wrogów o_O
   
 14. gsokol

  gsokol Forum Apprentice

  Po aktualizacji wywala mi kamienie z płaszcza.... biegam po Delcie Żabiej Rzeki. Bije rakieciarzy raz na bolesnym potem zmieniam na dręczący i tak w kółko..... Po zmianie mapy przy użyciu uniwersalnej mapy świat jeden kamień ląduje w inwentarzu.....??????
  Aktualnie mam 5/50 diamentów.
   
  Last edited: Jan 20, 2021
 15. MOD_Orion

  MOD_Orion Moderator Team Drakensang Online

  Od zawsze przedmioty z tej misji miały niski szansę dropu. Na razie, nie doszukiwałbym się tutaj błędu.

  Upewnij się, że żadnego kamienia nie masz w jakimkolwiek przedmiocie, który znajduje się w skrytce kobolda. Zapoznaj się też z tym postem.
   
 16. New270

  New270 Forum Greenhorn

  Czegoś w dzisiejszym hotfixie nie doczytałem, że minibossy które mają rage mają go do momentu aż nie zginą?
   
  Lunari likes this.
 17. tomekwola

  tomekwola Forum Greenhorn

  czy da sie zmienić email gdy ten ustawiony na koncie jest usunięty i nie da sie go przywrócić a login do poczty jest wciąż zajęty ? mój problem polega na tym że gdy chce się skontaktować z technicznym wsparciem to wymagany jest email nazwijmy go "A" ,na który wysyłany jest link aktywacyjny przy próbie kontaktu a który jednocześnie nie istnieje :( przy podaniu jakiegokolwiek innego maila przychodzi automatyczna prośba przesłania problemu na email "A" co jest nielogiczne. istnieje mechanizm w którym wykryło by że email wygasł i poprosił mnie nwm w grze żebym go zaktualizował ? gram dłuugo od chyba dodania atlantydy wtedy max lvl był 40 i miałem długą przerwe przez co email przepadł. pierwotnie chciałem by przywrócono mi skrzynke poszukiwacza przygód która znikneła po którejś aktualizacji jestem pewien że zrobiłem na nią misje z rubinem ktoś ma jakiś pomysł ? może istnieje inna droga żebym udowodnił że jestem pierwotnym posiadaczem konta ? sorki jeśli to nieodpowiednie miejsce dla tego typu posta i jakby ktoś mógł go przenieść to niech go przeniesie gdzie trzeba bo nie zauważyłem żeby ktoś miał podobny problem na innych dyskusjach a szukałem dosyć długo :(
   
 18. MOD_Orion

  MOD_Orion Moderator Team Drakensang Online

  E-mail da się zmienić, nazwijmy to, ręcznie. Może to zrobić jedynie support, więc musisz się z nimi kontaktować. Musisz jednak to zrobić będąc zalogowany na konto, do którego przypisany jest adres e-mail, do którego masz dostęp.
   
  tomekwola likes this.
 19. 225

  225 Forum Apprentice

  0K dawno mnie tu nie było mam pytanie bo nie moge w zadaen sposob wesc na officjalny discord jak to zrobic
   
 20. MOD_Orion

  MOD_Orion Moderator Team Drakensang Online

  Skorzystaj z tego linku zapraszającego - po wejściu w link, wystarczy kilka kliknięć i jesteś na serwerze.
   

Share This Page