Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
 1. -cymerianin-

  -cymerianin- Forum Apprentice

  Witam , moje pytanie jest następujące dlaczego zakupiona peleryna na event ma mniejszy okres używalności niż trwanie eventu ?

  [​IMG]
   
 2. MOD_Orion

  MOD_Orion Moderator Team Drakensang Online

  MistrzDSO - post skasowałem jako nic nie wnoszący do dyskusji.

  Problem jest znany (już nawet od poprzedniej edycji eventu). Niestety, nie posiadamy informacji czy i kiedy zostanie naprawiony.
   
 3. adidas391

  adidas391 Forum Greenhorn

  Gdzie znajdę jakiś nowy poradnik dla nowych graczy? Chodzi mi o poradnik po Dark Legacy, gram miesiąc wojem,udało się wbić 50 poziom, potem pijawkowałem na prosach na Q1 i po 2 tygodniach wbili mi 100 poziom. Niestety teraz jest mega lipa, sam z niczym nie daje rady... Będąc teraz na wielkiej pustynie potwory na poziomie normalnym potrafią mnie zabić.
  Średni poziom EQ: 111
  DMG pod C: 32171 bez żadnych bufów
  22 poziom wiedzy (wszystkie punkty poszłem w obronę przed atakami fizycznymi oraz ochrona przed żywiołami) po równo
  Zbroja pod C: 25281
  Odporności na żywioły pod C: 14-15k
  Itemki głównie w podstawie pod: szkody, wartość zbroji, punkty życia

  Inni jakoś dają radę na zagładzie farmić runy a ja padam na 2 hity.
   
 4. Afkaserious

  Afkaserious Forum Apprentice

  Niestety dalej musisz pijawkować bo samemu sie nie da grać, tym bardziej bez wiedzy i itemow. Na początek polecam pustynie na rozlew krwi lazić z randomami, dropić i otwierać skrzynki za 5/25 bo za 100 sie nie opłaca i zbierać itemki z platynami (90%-100%) do wartosci kryta, speeda i szkod, jak dropniesz jakaś legende/unikat z w miare dobrymi bazowymi statami to przekladasz te platynki w to. Osobiście szedłem pierw w speeda by jak najszybciej miec 4.0 bo wtedy masz bonus 100% dmg co 100 hitow na 30sec.
   
 5. adidas391

  adidas391 Forum Greenhorn

  Rozlew krwi jest za dodatkowe wejściówki, a ja ich nie mam. Byłem na evencie na bezlitosnym z jakimiś randomami, podnosili mnie co trafienie przez bosa, trochę itemów wypadło na 135 poziom, ale co z tego jak dawały co innego. Po takim jednym razie od razu cała grupa się rozpadła...

  Edit: Gierka fajna ale co z tego jak grać się normalnie nie da...
   
 6. Manfi86

  Manfi86 Advanced

  @adidas391

  Generalnie przy założeniach jakie podałeś zostaje Ci tylko "farma .. farma oraz jeszcze może farma". Tak się dla Ciebie (nie)szczęśliwie złożyło, że na dzień dzisiejszy poziom wiedzy odgrywa kluczową rolę. Jeżeli ktoś tej wiedzy wcześniej miał nagromadzone odpowiednie ilości, teraz przestawiając punkty jest w stanie osiągnąć bardzo wiele. Możesz ustawić się na max HP, Resy czy DMG.
  Oczywiście o ile masz odpowiednią ilość punktów a te nie oszukujmy się dają ogromnego "kopa". "Boosta, pijawkowanie czy jak kto woli taxi" na mocniejszych kolegach zrobiłeś w najgorszym możliwym momencie, czyli ze zbugowaną wiedzą. Na chwilę obecną musisz skupić się na runach dających boosta do wiedzy i to ją max-ować ile się da. Postaraj się zrobić jeszcze dwie rzeczy, przetestuj jak będzie Ci się grało w kilku wariantach tzn.
  1. Ustaw się na max HP
  2. Ustaw się na max Res
  3. Ustawi się na max Armor
  Może wydawać się głupie ale jeśli dostosujesz się pod konkretną mapkę i rodzaj Mobków / Mini / Bossów, to możesz osiągnąć zadowalające efekty przeżywalności. Potem wbijasz np. na pustynie i latasz rundki aż do znudzenia. Znudzi się ? Odstawiasz, odpoczywasz i znowu latasz. Niestety odkąd wiedz zniknęła jako baza dziennych, ciężko jest o jej pozyskiwanie. Czy FIX w aktualce coś naprawi to zobaczymy.

  Okazję będziesz miał na Evencie i jeśli tylko będzie miał wiedzę jako gwarant na którymś etapie to ciśnij do oporu. Pamiętaj aby było to szybko tzn. lepiej jak w 3 min zrobisz 3x bossy z mniejszym dropem wiedzy niż 1x z wyższym. Chodzi po prostu o wydajność gromadzenia.
   
 7. Xorrth

  Xorrth Forum Apprentice

  Mam dwa pytanka:
  - mam 86 poziom. gdzie/jak najlepiej dobić brakujące lvl by nie umrzeć z nudów?
  - od którego poziomu przedmiotu Ozdoba runiczna ma 10 dziurek? Bo się zastanawiam czy warto czekać/szukać czy szybciej wyjdzie za mm podziurawić?
   
 8. Simargł

  Simargł Forum Greenhorn

  Ja również mam dwa pytania: :p
  - Na aktualnym evencie z Niezwyciężonymi dropnął mi Jedwabny materiał ze złotym obszyciem. Z tego co się naszukałem w internetach, znalazłem info że można z niego zrobić Płaszcz Niezwyciężonych. Jednakże nigdzie nie mogę znaleźć informacji skąd ten przepis wziąć. Ktoś może mnie nakierować?
  - Druga sprawa trochę podobna to ogólnie problem z questami craftingowymi. Ogólnie wróciłem do rozgrywki po dość długiej przerwie. Aby móc craftować eliksiry itp. zacząłem robić quest "Od zera do bohatera" u Petyaxa. Jednakże po zrobieniu questa 2/9, reszta się urwała. Owszem znalazłem info że część 3/9 jest u Alyony w Obozie Oporu, ale ona nie chce dać mi żadnego questa. Ogólnie nikt poza Petyaxem nie chce mi dać żadnego questa na crafting. Ani "Od zera do bohatera, ani innych powtarzalnych questów.
   
 9. MOD_Orion

  MOD_Orion Moderator Team Drakensang Online

  1. W obecnej wersji gry nie jest możliwe wytwarzanie płaszczy. Według starych informacji, cały system ich wytwarzania ma zostać w przyszłości przerobiony. W ostatnim czasie nie pojawiły się żadne nowe informacje na ten temat.

  2. W obecnej wersji gry, misja Od zera do bohatera ma tylko 2 poziomy. Nazwa jest po prostu błędna. Formuły na tworzenie eliksirów itp (poza trunkami) zdobywa się poprzez kupno (zwykły stopień trunku, szary) i odblokowywanie osiągnięć (stopnie od ulepszonego wzwyż). Kupowanie formuł na zwykłe eliksiry jest w chwili obecnej zbugowane - odpowiedni NPC nie posiadają w ofercie wspomnianych przepisów. Trzeba czekać na naprawę tego aspektu.
   
 10. Wuja2612

  Wuja2612 Forum Greenhorn

  Witam. Mam pytanie odnośnie itemów z portalu na Bregavik'u, ma ktoś może statystyki tych przedmiów, albo link gdzie mogę znaleźć ?
   
 11. MrBark

  MrBark Forum Apprentice

  Co do pierwszego pytania to prawdopodobnie Wielką Pustynie na wysokich modach z grupą, a odnośnie ozdób to te z 100 lvl mają chyba 8 gniazd +2 możesz dokupić. Jeśli się mylę to proszę mnie poprawić
   
 12. RafalinhoCK

  RafalinhoCK Active Author

  Dzisiaj zauważyłem że można kupić z powrotem u Jessiego za monety społeczności Premium Deluxe ale jak chciałem kupić to mi wyskoczyło że mogę kupić dopiero w tedy jak będę już miał kupione premium za pieniądze czy to jakiś żart ? Czemu nie wrócili do wcześniejszego wariantu kupna Premki za monety ?
   
 13. MOD_Orion

  MOD_Orion Moderator Team Drakensang Online

  Niestety, ale pomyliłeś pakiety premium. Pakiet Premium Deluxe od zawsze można było kupić, posiadając aktywny pakiet Premium. Możliwość kupienia zwykłego Premium za monety społeczności jest ofertą czasową. Jeśli mnie pamięć nie myli, była aktywna w grudniu.
   
 14. piątunio44

  piątunio44 Junior Expert

  Hejka:)
  co do premki, ja nabyłam deluxa bez kupowania zwykłej, miałam w plecaku stara 3dniową aktywowałam i mogłam zakupiź delux
  tak swoją drogą atrakcyjność premki bardzo spadła ale miałam 1400 monet i nie widzę sensu ich dalej trzymać
   
 15. Dominico

  Dominico Forum Baron

  Czy wiadomo jakie jest aktualnie źródło pozyskiwania klejnotu (dawniej runy) koncentracji? :)
   
 16. MrVarsa

  MrVarsa Forum Apprentice

  Nie wiem gdzie pisać więc piszę tu, nie mogę wejść na serwer Heredur kod błędu 23, na Grimmag mogę wejść a na Heredur gdzie gram już nie proszę o pomoc
   
 17. MOD_Orion

  MOD_Orion Moderator Team Drakensang Online

  Odczekaj ok 30-40 min i koniecznie nie próbuj się w tym czasie logować. Jeżeli po tym czasie próba wejścia do gry zakończy się pojawieniem błędu 23, to należy napisać do Pomocy Technicznej.
   
 18. dragon11864

  dragon11864 Forum Greenhorn

  Posiadam problem z misją Od zera do bohatera (3/9) Zleceniodawca: Alyona nie mogę jej rozpocząć . Bardzo proszę o pomoc
   
 19. MOD_Orion

  MOD_Orion Moderator Team Drakensang Online

  Obecnie misja Od zera do bohatera ma tylko 2 stopnie. Jest to zamierzone. Zapewne powołujesz się tu na teksty ze stołu warsztatowego. Spieszę więc z informacją - są one błędne. W aktualnej wersji gry przepisy dostaje się głównie poprzez odblokowywanie odpowiednich osiągnięć. By dowiedzieć się więcej, przejrzyj zakładkę Produkcja w Osiągnięciach.
   
 20. Colins007x

  Colins007x Forum Greenhorn

  Witam. Wszedlem na gre po dlugim czasie urlopowania i jakze wielkie bylo mije zdziwienie kiedy okazalo sie ze moja postac jest gola... Zniknely wszystkie bronie, stroje, plaszcze... Same unikaty praktycznie... Czyli wszystko na co poswiecilem od groma czasu i mrocznych monet... Jak mam teraz coskolwiek zrobic bedac bez niczego. Czy ktos jeszcze sie z tym spotkal??
   

Share This Page