Discussion Pytania początkujących graczy

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Bastet, Sep 20, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
 1. BA_Orion

  BA_Orion Board Administrator Team Drakensang Online

  Łatwość zdobycia czegokolwiek zależy od punktu widzenia. Jak nie jesteś mocny, to zacznij od farmienia kamieni na dowolnej mapy, na najwyższym, wygodnym dla Ciebie poziomie trudności. Zdobyte kamienie spylaj, a tak zdobyty pył inwestuj od razu w ulepszanie kamieni. Druga możliwość to farma któregoś z bossów skalowanych (tych za klucze męstwa), gdyż z bossów można otrzymać nieco lepsze jakościowo kamienie (w porównaniu do takiego samego poziomu normalnego lochu).
  Jeżeli jednak oczekujesz odpowiedzi typu "idź tam, zrób to, a dostaniesz dużo pyłu", to jej nie otrzymasz - nie ma takiego sposobu.
   
 2. baridi

  baridi Forum Greenhorn

  Mam problem z misją Cienie przeszłości (11/12) - Znajdź Mroczną Moc. Misja wymaga wejścia na mapę Kingshill w Dawnej Chwale z użyciem jednego rdzenia parowego. Jeden taki rdzeń miałem prawdopodobnie z poprzedniej misji w łańcuszku, jednak na wspomnianej mapie złapałem disconnecta i wrócić na tę mapę nie mogę. Czytałem, że rdzeń można uzyskać raz na dobę z misji powtarzalnej, jednak misja ta nie jest dla mnie dostępna (uaktywnia się pewnie po skończeniu łańcuszka).

  Jakieś pomysły?
   
 3. BA_Orion

  BA_Orion Board Administrator Team Drakensang Online

  Niestety jedyna możliwość jaka Ci została, to poczekanie na event, w którym rdzenie parowe będą jedną z nagród. Teoretycznie jest jeszcze statystyczna szansa na to, że zostanie udostępniony kod bonusowy z takim rdzeniem.
   
 4. Sandofdesert

  Sandofdesert Active Author

  Rozpisz się troszkę bo ciężko będzie odpowiedzieć na takie pytanie. 4 klasy masa wiedzy do rozdania ..
   
 5. Sandofdesert

  Sandofdesert Active Author

  Oke coś już wiemy :) podaj jeszcze jaka klasa to się zaraz jakiś doświadczony zawodnik powie co z czym, ja gram ryckiem i o rycku mogę Ci napisać generalnie do 100 lvla co popadnie aby statystyki dawało jakie chcesz bo to Twoje konto Twoje nawyki Twoje taktyki gry.
  Odkąd jest teraz co jest uważam że nie ma złotego środka na wypo, za czasów lvla 55 było q7 ( ? ) poprawcie mnie jeśli mylę cherolda z innym Q. Ile graczy tyle wariantów, unikaty, sety, sam biegam z tarczą zwykłą legendą bo bardzo mi pasuje.
   
 6. kpina111

  kpina111 Forum Greenhorn

  Mam pytanie odnośnie eventu pokonaj niezwyciężonego , jak to jest ze 3ci dzień farmy i ani jednej lalki jak i u mnie tak i u całego bractwa ? Kiedy włączą drop tych że lalek jak się pytam.
   
 7. KulawyMao

  KulawyMao Exceptional Talent

  kup sobie u grimy xd
   
 8. Barakun91

  Barakun91 Forum Greenhorn

  Witam,mam aktualnie 52 lvl i wykonane wszystkie misje główne i poboczne.Gdzie mogę najszybciej dobić 55?
   
 9. kibic19795

  kibic19795 Forum Greenhorn

  Mam pytanie gdzie znajdę salę tronową sargona do zadania znajdź Nerine czy jakoś tak
   
 10. BA_Orion

  BA_Orion Board Administrator Team Drakensang Online

  Mapa nie ma większego znaczenia, ważne by był to najwyższy możliwy poziom trudności i duże zagęszczenie przeciwników (by ich ubijać w dobrym tempie). Często polecana jest pustynia oraz q1 (zwłaszcza pierwsza mapa, do kręgu). Jednakże może to być każda inna mapa, ważne by poziom był wysoki. Warto też zaopatrzyć się w psa Jindo, buffy do XP oraz Deluxe'a.

  Na mapę tę dostaniesz się dopiero w trakcie eventu Przerażające cienie, zwanego też eventem Sargona. Na chwilę obecną nie jest znana data. Event jest cykliczny i zazwyczaj odbywa się raz w miesiącu, a trwa 6 dni. Raczej na pewno będzie miał miejsce gdzieś w lutym.
   
 11. Sandofdesert

  Sandofdesert Active Author

  bufki na exp+pet mapa poziomu bezlitosnego ja tak pomagałem dla kolegi i lvl pędził jak szalony ale musi ktoś pomóc, jest jeszcze pustynia tam ciągle sie respi nie wiem jak teraz ze spamem tego miejsca
   
 12. TL_Tyche

  TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

  To, jakie wyposażenie masz nosić zależy od klasy, zależy od używanych umiejętności, zależy też pośrednio od wiedzy. Bez tych szczegółów nie jesteśmy w stanie Ci doradzić.
   
 13. modrzejkuz

  modrzejkuz Junior Expert

  Nie chcę absolutnie być złośliwy, ale zanim zadasz jakiekolwiek pytanie dołącz proszę najpierw do posta algorytm deszyfrujący twoją wypowiedź. Z twoich wypowiedzi nijak nic nie idzie zrozumieć, więc jak inni mają ci udzielić pomocy?
   
  Ennika, Majkelix, TL_Tyche and 3 others like this.
 14. BA_Bastet

  BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

  Naprawdę NIC co przeczytałeś wcześniej na Forum nie jest dla Ciebie przydatne?
  Ten wątek ma 17 stron.
  Wątki klasowe są tu Rycerz, Mag, Strażnik lasu, Mechanikus
  Powątpiewam, abyś zapoznał się z którymkolwiek :(
  Zrób to proszę, a potem pytaj.
  Wielu przed Tobą wracało do gry lub rozpoczynało przygodę z DSO i uzyskali tu pomoc.

  EDIT: 225 - Twój kolejny post zostaje usunięty - jest od nieczytelny. Postaraj się pisać polszczyzną lub poproś kogoś starszego o pomoc.
   
  Last edited: Feb 7, 2022
 15. snoowy_

  snoowy_ Forum Greenhorn

  Czesc, zaczynam wlasnie z drakensang i chcialbym sie dowiedziec czy straznik lasu bedzie dobry na start i czy macie jakies wskazowki dla nowego gracza?
   
 16. BA_Bastet

  BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

  Połączyłam Twój post z wątkiem pytań początkujących graczy - przewertuj go, możliwe, że część wątpliwości zostanie rozwiana. W poście powyżej masz linki do działów (w tym strażnika lasu), gdzie możesz dowiedzieć się więcej o tej klasie.

  Życzę udanej zabawy ^^
   
 17. 225

  225 Forum Apprentice

  czemu uswacie posty nie lepiej odpowiedzec 1 2020 stare posty są gdzie szukac pomocy
   
 18. Nieznajomy

  Nieznajomy Forum Apprentice

  Jak moge najszybciej farmic toporki (narzedzia uniwersalne) procz tych nedznych 6 za codzienne logowanie chodzi mi o jakis konkretny sposob czy to przez misje czy tez na mapie,bo po przerwie nie lapie co i jak.
  A i tak przy okazji jak odblokowac jarzaca sie jaskinie.
   
 19. BA_Orion

  BA_Orion Board Administrator Team Drakensang Online

  Są dwa sposoby farmy narzędzi uniwersalnych: skrzynie ze skarbami w międzyświecie (te skrzynie, który można otworzyć po pokonaniu bossa i skończeniu misji powtarzalnej na każdym z lochów międzyświata) oraz kupno ich za mroczne monety.
  Aby odblokować Jarzącą się Jaskinię należy zrobić serię misji Nowe odkrycie. Zaczyna się ją w Jarlshofn, u NPC Roxany.

  EDIT: Przypomniałem sobie o jeszcze dwóch możliwościach zdobycia narzędzi uniwersalnych - dziennie oferty i niektóre eventy.
   
  Last edited: Feb 9, 2022

Share This Page